banner864

F-Tipi dağılmaya başladı 16 Ekim 2014, 12:11

Operasyonlardan sonta F-Tipi yapılanma dağılmaya başladı. Cemaat içerisinden 10 ismin Adalet Bakanlığı'na başvurararak F-Tipi örgüt hakkında itirafçı olmak istediği ortaya çıktı. F tipinin kurmay ekibinden olan bu isimlerin, 2 yazar, 1 yargı imamı, 2 emniyet müdürü, 1 emekli albay, ve 1 de iş adamından oluşuyor...
Cemaat'in tanınan isimlerinden 10 kişinin F-Tipi örgüt hakkında itirafçı olmak için Adalet Bakanlığı'na başvuru yaptığı ortaya çıktı.

Aydınlık Gazetesi yazarı Sebahattin Önkibar'a konuşan bir bakanlık yetkilisi Cemaat'in yüksek mevkilerdeki isimlerinin F-Tipi örgütün yapısı ve çalışmaları hakkında itirafçı olarak Bakalığa başvuru yaptığını söyledi.

İşte Önkibar'ın bugünkü "Bu isimler Cemaat itirafçıları olacak!" başlıklı yazısı:


Beddua seansı sonrası aldığı tepkiler sebebi ile ekranlardan bir süreliğine çekilen Fethullah Gülen bu aralar nerede ise her gün yine ekranda!

Niye mi?

Panik içinde de ondan!

Cemaatı sadece madden değil manen de çöküyor ve kanamayı durdurmak için son çare diye bu yola başvurdu.

Cemaat artık para toplayamıyor. Zaman Gazetesi yüzbinlerce tiraj kaybetti ve kaybedilen büyük itibar sonucu camia içinde homurdanmalar başladı ki bir grup “Hoca Efendiyi yanılttılar” deyip Cemaat içinde ayrı cephe açtı.

Paniğin en büyük gerekçesi ise bazı cemaatçilerin itirafçı olmaya karar vermesi...

Önceki gün öğle yemeğinde beraber olduğumuz Adalet Bakanlığı bürokratının aktardığına göre Cemaate mensup 10’a yakın isim itirafçı olmak için müracaat etmiş ki bu itirafçıların bazıları F Tipi yapının kurmay ekibinden.

Mesela kamuoyunda tanınan iki yazar itirafçı olacak.

Aynı şekilde daha önce yargının imamlığını yapan bir isim yine itirafçı.

Keza Emniyet Müdürü rütbesini taşıyan iki isim, emekli bir albay ve önemli bir işadamı itirafçılar arasında yer alacak.

İşte bunun öğrenilmesi üzerine Camiada müthiş bir panik uç vermiş zira bu itiraflar ile F Tipi Cemaat, PKK misali örgüt olarak tescillenip mensuplarının devletten uzaklaştırılması sağlanacak.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Sinan Erismis :

bu bir penalti, önce yargi düdük öttürmeli... meslek bilgisi böyle emrediyor, hatta kirmizi kartda cikar, durum onu gösteriyor.

cenap aytepe :

yazık adamcağız yine ağlıyor

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar