F tipi örgütün Marmara imamları deşifre oldu! 20 Ocak 2015, 15:49

F-tipi örgütün Marmara bölge imamları isim isim ortaya çıktı. Sabah Gazetesi'nin haberine göre Marmara Bölgesi'nden sorumlu imamlarında başında FEM Dershanesi'nin Genel Müdürü Ahmet Kırmiç bulunuyor. İstanbul imamı ise Fatih Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Sadık Kesmeci. İşte o isimler...
 F-tipi örgütün Marmara Bölgesi imamlarının kimliği ortaya çıktı. Sabah Gazetesi cemaatin 8 Marmara Bölge imamlarını isim isim açıkladı. 
Marmara Bölgesi'deki il imamlarından sorumlu bölge imamının Ahmet Kırmiç olduğu belirtildi. Kırmiç'in özellikle İstanbul'daki örgütsel faaliyetleri de kontrol ettiği belirtildi. 53 yaşındaki Kırmiç, FEM Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Güven-Der Koordinatörü olarak görünüyor. 
 
Kırmiç'in altında İstanbul İl İmamı olarak görev yapan Sadık Kesmeci de cemaatin kurumu olarak bilinen Fatih Üniversitesi'nin Mütevelli Heyet Başkanı. 

Gazetenin açıkladığı listeye göre il imamı olarak görev yapan isimler; Kocaeli'de Mehmet Akif Saka, Sakarya Turan Öztoprak, Çanakkale'de Abdullah Ülker, Edirne'de Osman Açdiken, Kırklareli'de Şuayip Beyazıt, Balıkesir'de İzzet Bilir Bursa'da da Cansun Sarıyıldız. 

Haberde il imamlarının doğrudan Penisilvanya ile ilteişim kurabildikleri ve özel hat kullandıkları belirtildi. İmamların aralarındaki haberleşmede özellikle kriptolu yazışmalara izin veren akıllı  telefon uygulamalarını kullanmalarına dikkat çekildi. 

Kamu görevlisi olmayan ve kendi şirketi bulunmayan imamlar cemaate bağlı eğitim kurumlarında yönetici olarak gösteriliyor, böylece maaş ve sigorları resmi kanallardan yatırılıyor. ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

A ihsan :

Bu herifler işlerine yaramayacak öğrencileri ,yurttan atarlar.işlerine yarayacakları kendilerine uşaklık edecekleri bedava ,himmet paralarıyla okuturlar. Bunlar ABD güdümlü

mahmut :

hepsi eski kafali biyikli felan

Malik boyraz :

sunlarin suratlarina bak hic birinde yurtsever milliyetci sifat varmi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar