banner864

F-Tipi'ne operasyonda yeni gelişme 18 Aralık 2014, 23:41

 F-Tipi örgüt soruşturması kapsamında aralarında Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın da bulunduğu 12 kişinin Adliye'deki sorgusu tamamlandı.

12 şüphelinin sorgulamasını yapan 1. Sulh Ceza Hakimi Bekir Altun, kendisiyle görüşen avukatlara, kararı bugün saat 14.00'te açıklayacağını bildirdi.

Yorumlar

CENAP AYTEPE :

şi̇mdi̇ di̇kkatle üzeri̇nde durulmasi gereken bi̇r konu da şu cemaat kilcal damarlarimiza kadar nasil böyle kisa zamanda yerleşti̇ ...öce önünü açti...nasil..1.hablemi̇toğlu.2muammer aksoy.3 uğur mumcu.4bahri̇ye üçok.5çeti̇n emeç.6.server tani̇lli̇...bu vatan severler o zaman bu konuya di̇kkat çeki̇yor ve israrla bu konuyu i̇şli̇yorlardi..şi̇mdi̇ bütün vatan severler bu i̇şi̇n peşi̇ni̇ birakmamali

CENAP AYTEPE :

eyer i̇şi̇ gevşetmezlerse ci̇ddi̇ şeki̇lde bu i̇ş devam ederse akillara durgunluk verecek olaylar çikacak...bunu .tayi̇p erdoğan kismen bi̇li̇yor .çünkü i̇ki̇ defa .......bunlar ulusal bi̇rli̇ği̇mi̇zi̇ tehti̇t edi̇yor dedi̇ .....bu nedemek ...zannedersem bu gülen cemaati̇ ..türki̇ye cumhuri̇yeti̇ni̇ kökten ortadan kaldirmak i̇sti̇yor..eyer amacina bi̇raz ulaşsaydi pkk i̇le bi̇rli̇kte hareket edecekti̇.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder