banner864

''F tipine siper olmak gaflet ve hainliktir!'' 14 Aralık 2014, 19:25

“F tipine siper olmak gaflet ve hainliktir!” Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Yener Güneş, F tipine yönelik operasyonu bu sözlerle değerlendirdi. Güneş, Ulusal Gönüllülerinin Ankara'daki toplantısına katıldı. Gönüllüler İstanbul'un Kağıthane ilçesinde de kahvaltı düzenledi.
 Ulusal Gönüllüleri Ankara Çayyolun’da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. 
Kahvaltıya yüzü aşkın gönüllü katıldı. Toplantının konuşmacılar, Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Yener Güneş, Yönetim kurulu üyesi Mehmet Bedri Gültekin ve Ulusal Kanal Hukuk Bürosu Avukatı Fırat Kayaönü'ydü.

Yener Güneş, F tipi örügte yönelik operasyonu ve "basına saldırı" kampanyasını değerlendirdi.

Ulusal Kanal Yönetim kurulu üyesi Mehmet Bedri Gültekin, kumpas davalarının çözülmesinde Ulusal Kanal'ın rolüne dikkat çekti.

Gönüllüler İstanbul'un Kağıthane ilçesinde de bir araya geldi. Kahvaltıda Ulusal Kanal Genel Müdürü Turhan Özlü, Ulusal Kanal'ın 15 yılda yakaladığı başarıları sıraladı.

Medyanın önemine vurgu yapan Özlü, yurttaşları göreve çağırdı.

Ulusal Kanal programcısı Gülgün Feyman Budak da kahvaltıdaydı.

Kahvaltıya, usta sanatçı Ali Rıza Binboğa, Fevzi Kurtuluş, Hıdır Okka da katıldı.


HABER: HÜSNA SARI
KAMERA: SERKAN BAYRAKTAR-MEVLÜT AYDOĞAN

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

üleyede :

f tipine sahip çıktıklarının yarısı kadar chp ve mhp ve malum medya ülkemize sahip çıksaydı bugün pkk terörü olmazdı, çünkü 2002 de terör sıfırdı, partisi yoktu. elbirliğiyle hergün kürtçülük propagandasıyla -hatta her saat- bugün bölünme aşamasına geldik. ülkesini savunan kahramanlar tutuklanırken mahkemede aklansın diyen bunlar şimdi f tipine siper oluyorlar. inşallah onlarda ettiklerini bulurlar!

cenap aytepe :

aynen vatan hainliğidir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder