banner864

Facebook mazeretini açıkladı! 22 Ekim 2014, 12:03

Popüler sosyal medya sitesi Facebook’un eski çalışanı Bret Taylor, site hakkında merak edilen soruları yanıtladı.
Popüler sosyal medya sitesi Facebook’un eski çalışanı Bret Taylor, site hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Sitede bulunan ‘Like’ (Beğen) butonunun yaratıcısı olarak bilinen Taylor, neden ‘Dislike' (Beğenmeme) butonu yaratmadıklarını ilk defa açıkladı. Şirketin eski CTO’su insanların genelde yorum yapmaya üşendikleri ve çoğu kullanıcının hayatını kolaylaştırmak için ‘Beğen’ butonunu yarattıklarını belirtti.

Taylor, Facebook için neden ‘Dislike' (Beğenmeme) butonu yaratmadıklarına da açıklık getirdi. Facebook’un eski CTO’su, böyle bir butonun uzun vadede site ve kullanıcılar için negatif neticeler doğurabileceğinden korktuklarını itiraf etti.

1,3 milyar kullanıcısı bulunan Facebook, yıllardır bazı kullanıcılarının başlattığı kampanyalara rağmen söz konusu isteği yerine getirmeye yanaşmıyor.

Kaynak: Rusya'nın Sesi Radyosu

Yorumlar

yarkın demirözcan :

Şimdi bir rezalet ile karşı karşıyayız. Orta doğu da kürt var ezidiler var ernmeniler var Türkmenler bunun neresinde.Türkmenler her neden ise yok sayılıyor,ve katliam a tabi tutuluyor ve hiçbir ülkeden kürtlere gösterilen şevkat ve muhabbet gösterilmiyor işin garip tarafı türkiye hükümetin den de ses çıkmıyor acaba türkmenlerin çoğunluğu şii olduğu içinmi yoksa isimleri türk ismi oldukları için mi vet ben ce onlar ne sünni nede şii oldukları için katlediliyor onlar türk oldukları için katlediliyor orta doğu da sahipsiz kalan türkmenlerdir bugün sdizlerin yani akp nin can yoldaşı barzani kerkük telafer musul da bütün Türkmen şehirlerini yağmaladılar ve akp iktidarının gıkı çıkmadı by rezilce tutum bu onursuzca siyaset Türkiyeyi yanlızlaştırmış ve ABD nin emir eri yapmıştır ve ülke artık abd den alınan talimatlar ile yönetilmektedir.ve bu eşi benzeri görülmemiş bir türkmen soykIrımıdır ve bm sesiz dünya sesiz körler ve sağırları oynuyor ve bu rezilce kaosta kürtler hep önpilanda türkmenl

Sue shen :

Ama gerekli bence..oda kolaylastirir yorumlari..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar