banner864

Facebook'tan istem dışı uygulama 04 Ekim 2013, 13:37

Facebook'ta kullanıcının bilgisi dışında uygulama. haberinyeri.net'ten Tuğba Şık'ın haberine göre Facebook kullanıcıları istemleri dışında Recep Tayyip Erdoğan adına açılmış hayran sayfasını beğendi.
 Facebook kullanıcılarının bir çoğu , "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan" adlı facebook sayfasına insiyatifleri dışında üye yapıldı. Bu durumun, sayfa yöneticilerinin 'otolike sistemi'ni uygulamasından kaynaklandığı düşünülüyor. Facebook sayfalarının üye sayılarının, kullanıcıların kontrolü dışında beğendirme yapılarak arttırılması hedeflenen sistemde kişiler ancak bu durumu farkederse üyelikten çıkabiliyor. Durumu farkeden kullanıcıların, "Başbakan RecepTayyip Erdoğan" sayfası yöneticilerine, konu ile ilgili sordukları soruların yanıtlanmadığı ve yöneticiler tarafından engellendikleri görüldü.

Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce bir çok muhalif sayfa ele geçirilmiş,oluşan tepkilerden sonra sayfalar eski sahiplerine geri verilmişti.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

nesrin ardahanlı :

merhaba ulusal kanal yöneticeleri sizlerle gurur duyuyoruz*bizleri aydınlağa,doğru yolu gösterdiğiniz için sevgi,saygılarımla*teşekkürler sizlere*

Ayşe Köstepen :

Türküm , doğruyum , çalışkanım.....

Alper AKÇAM :

bilgim dışında recep tayyip erdoğan sayfasını beğenmişim... böylesine düzenbazlıklara gereksinim duyuyorlarsa işleri bitmiştir; yine de yazıklar olsun...

kerem çakır :

bende şaşırmıştım kim beğendi bu sayfayı diye vay sahtekarlar vay

ayşe m. gündaş :

ben bu sayfanın hacklenmiş bir ulusalcı sayfa üzerinden kurulduğu düşüncesindeyim..ya da ulusalcı görüntülü bir aldatıyla ..

sevcan kızıltaş :

benim başıma geldi dün gece face girdiğimde farkettim

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar