banner864

Fenerbahçeliler, bugün Bağdat Caddesi’ne akacak 16 Şubat 2014, 12:28

Fenerbahçeli Avukatlar Derneği’nin düzenleyeceği “Türkiye için Adalet, F.Bahçe için Adalet Yürüyüşü” bugün saat 14:00’te Şaşkınbakkal’dan başlayıp, 17.30’da Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sona erecek. Yürüyüşe binlerce Fenerbahçeli ve Galatasaray ile Beşiktaş taraftarlarının da katılması bekleniyor. Taraftarlar, buradan stada geçerek, Fenerbahçe-Kasımpaşaspor maçını izleyecek.

Yürüyüş için, taraftar derneklerinin de seferber olduğu öğrenildi. Yaklaşık 60 taraftar derneğinin yürüyüşe katılıp destek vereceği belirtilirken, Fenerbahçeli taraftarlar da sosyal medya üzerinden yürüyüşe katılım çağrıları yapıyor. Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da CNN Türk’teki programda yürüyüşe katılacağını söylemişti.

‘12numara.org’tan çağrı
Fenerbahçeli taraftarların en etkili internet örgütlenmesi olan ‘12numara.org’ da, yürüyüşe destek çağrıları yaptı. “Sevdanın izinde yürümek” başlığıyla bir çağrı yapan ‘12numara.org’, “16 Şubat’ta sadece mabedine değil 107 yıllık onurlu tarihinin sayfalarına yürüyeceksin!” vurgusu yaptı.

Grubun açıklaması, “Senin kitabında pes etmek yok, boyun eğmek yok, vazgeçmek yok! Çünkü sen FENERBAHÇE’sin!” ifadeleriyle son buldu.

Ali İsmail Korkmaz’ın ailesi maça geliyor
Ali İsmail Korkmaz’ın ailesi, bugün oynanacak Fenerbahçe-Kasımpaşa maçını tribünde izleyecek. Korkmaz ailesinin Bolu Fenerbahçeliler Derneği’nin davetiyle maça gelecek olması Fenerbahçeliler’i de sevindirdi. Fenerbahçeli olduğu bilinen Ali İsmail için taraftarlar “Ali İsmail Korkmaz-Fenerbahçe Yıkılmaz” marşını bestelemişti. Aziz Yıldırım da bu marşın söylenmesini kimsenin engelleyemeyeceğini vurgulamıştı. 

Aydınlık
Etiketler

Yorumlar

mdd :

ali ismail korkmaz - tc ve fenerbahçe yıkılmaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar