banner864

Feyzioğlu eleştirilere yanıt verdi 08 Ocak 2014, 22:59

Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ankara'da Uluslararası Hukuk Kurultay'ın da konuştu. Feyzioğlu, "yeniden yargılama yolsuzlukların üzerinin kapatılmak için" eleştirilerine yanıt verdi. Feyzioğlu, "Paralel devlet iddialarını şimdilik görmezden gelelim diyenlere cezaevinde 1 gün kalanların durumlarını hatırlatalım" dedi.
Ankara Barosu tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Uluslararası Hukuk Kurultayı, yurtdışından hukukçuların katılımıyla başladı.

Kurultayın açılış konuşmalarını Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve Ankara Barosu Başkanı Avukat Sema Aksoy yaptı.

Feyzioğlu, Ergenekon ve Balyoz'da yeniden yagılama gündeme getirilerek yolsuzlukların üzeri kapatılıyor eleştirilerine yanıt verdi. yolsuzluk soruşturmasının Cumhuriyet tarihinde eşi benzeri görülmeyecek bir bomba olduğunu belirtti.

Barolar Birliği Başkanı "Paralel devlet iddialarını şimdilik görmezden gelelim diyenlere" de seslendi.

Ankara Barosu Başkanı Avukat Sema Aksoy da, özel görevli mahkemelerin kapatılması gerektiğini belirtti.

Kurultay yarın da devam edecek. Kurultay'dan çıkan sonuç bildirgesi Meclis'e sunulacak.
 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

tc kadriye.A :

Sayın feyziogluSize güveniyorum önerinizide çok yerinde ve uygun olduguna inanıyorum.fatih altaylı ile olan purogramınızın tamamını izledim çok güzel sözler söylediniz yüreginize saglık. En çok hoşuma giden yeri tifitler hakkındaki bölümü siz takipcilerinizin samimiyetinden konuşurken altaylının sanal medyayı karalamaya çalışması. neymiş yarası olmayanın kocunacak derdide olmuyormuş o tam insanlara sahte isimlerle falan filan derken. Sizin samimi bir şekilde takipcilerinize cevaplarda biraz gecikiyorum birebir kendim cevaplıyorum sözünüz insanlık dersi niteliginde oldu.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar