banner864

Feyzioğlu'ndan Bahçeli'ye sert yanıt 13 Mayıs 2014, 14:10

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu Bahçeli'nin sözlerine 'delili neymiş?' sorusuyla yanıt verdi.
Feyzioğlu, Bahçeli'nin kendisiyle ilgili sözlerini, "Bu komplo teorilerinden artık kurtulsalar rahatlayacağız. Devlet Bahçeli'nin benimle ne alıp vermediği var. Bu sözlerinin delili neymiş ki?" diye yorumladı.

Ege Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu'nun davetlisi olarak İzmir'e giden Türkiye Barolar Birliği Başkanı (TBB) Metin Feyzioğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Meclis grubundaki sözlerini yorumladı.

Gazeteci Seda Anık'a konuşan ve Bahçeli'nin sözlerinin hatırlatılması üzerine gülümseyen TBB Başkanı Feyzioğlu, "Bu komplo teorilerinden artık kurtulsalar rahatlayacağız. Devlet Bahçeli'nin benimle ne alıp vermediği var. Bu sözlerinin delili neymiş ki?" ifadelerini kullandı.

Engin Alan'ın hapisten çıkarılması için kaydettikleri girişimleri de hatırlatan Feyzioğlu, "Biz Engin Alan'ı kurtarmak için çok mücadele verdik ve hala veriyoruz. Ancak, bizim teklifimizin ucu Öcalan'la da ilişkilenebilir kaygısıyla Sayın Bahçeli önerimizi kabul etmedi" şeklinde konuştu.

Feyzioğlu, sözlerini 'Engin Alan benim için milli bir kahramandır' diyerek tamamladı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

guvenc akbaba :

Milletimizin basi sagolsun kaybrttigimiz vatandaslarimiza tanrimdan rahmet kurtulan lara ve ailesine saglik ve sabir diliyorum ###hukumet istifa etmeli ### asil suclular hayatta amirler olldu diye ortbas etme yoluna gidilmemeli

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar