Feyzioğlu'ndan 'Cumhurbaşkanlığı' açıklaması 22 Mayıs 2014, 08:48

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Danıştay'ın kuruluş yıldönümündeki konuşmasını eleştiren CHP'li Faruk Loğoğlu'na yanıt verdi. Feyzioğlu, "Sayın Loğoğlu biraz daha fazla çalışsaydı, bizim söyleyecek daha az işimiz olurdu" dedi.

FEYZİOĞLU'NDAN YANIT paylaşan: ulusalkanal
Adana'da "Türkiye'de Hukuk ve Demokrasi" konulu konferansa katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu önemli açıklamalar yaptı.

Salona alkışlarla giren Feyzioğlu, Adanalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Feyzioğlu'na, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu'nun, Danıştayı'ın kuruluş yıl dönümündeki konuşmasına yaptığı eleştiri soruldu. Feyzioğlu, muhalefete görevini hatırlattı.

Tartışmanın ardından Başbakan Erdoğan'ın yanında yer alan Danıştay Başkanı'nın tutumu da gündeme geldi.

Feyzioğlu'na Cumhurbaşkanlığı adaylığı da soruldu.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

Ataturk1 :

laik, halkci, milliyetci, turkiye birlik ve butunlugu icin sozu gececek bir cumhurbaskani turkiye'nin tum sorunlarinin cozumu olacaktir. basa oturanlar bozduysa basa gecenler duzeltmekle yukumludur. saygilarimizla

sydneyden turan :

inanin turkiyeye gelmis gecmis en korkmayan baro baskani seni candan kutluyorum. ah sen cumhurbaskani olsan turkiye cag atlar.

Yaşar Güzel :

Hiç bir partinin adayı olarak değil,bağımsız aday olmalı.İnanıyorumki halkımın birinci tercihi olacaktır.

arzu paylar :

Kesinlikle aday olmalı

Engin Öztürk :

Yakışır

cenap aytepe :

değerli başka türkiyede bir tarih yazmanın zamanıdır siyasi partiler çıkar düşkünlükleri yüzünden ülkemizi ne hale getidiler eyer yasal olarak hakkınız varsa teklf beklemeyın aday olun ve kazanacaksınız

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar