banner864

''Feyzioğlu'nun ayıplanacak bir şeyi yok'' 12 Mayıs 2014, 13:51

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Danıştay kuruluş yıldönümünde yaşananları "Metin Feyzioğlu, hukuk dersi verdi" sözleriyle değerlendirdi. CHP'li Faruk Loğoğlu'nun "Saygısızlık etti" sözlerine de yanıt veren Kılıçdaroğlu, "Feyzioğlu'nun ayıplanacak bir şeyi yok" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na destek verdi.

Ankara'da Çayyolu Zafer Koleji'nin açılışında konuşan Kılıçdaroğlu, devletin öfkeyle değil akılla yönetileceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Gül'ün, Erdoğan'ın yönlendirmesiyle toplantıyı terk etmesine de değindi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, dün Feyzioğlu'nun saygısızlık ettiğini söylemişti.

Kılıçdaroğlu, Loğoğlu'nun bu açıklamasıyla ilgili de konuştu.

ulusalkanal.com.trEtiketler

Yorumlar

alihaydardursun :

sevgili kilictaroglu yillardir sizi uyarmamizin amaci buydu,ozunde siz iyi bir insan olabilirsiniz ancak saginizdaki ve solunuzdaki boluculer,vatansiz ve b.op calisan insanlarla beraber olursaniz size ve partinize iste boyle ihanet edenler olacaktir ve bir arpa boyu yol alamiyacaksiniz,bence siz en kisa zamanda zararin neresinden donerseniz kar olur mantigiyla derhal bu ihanetci milletvekillerinden kurtulunuz, saygilar.

Zaloğlu Rüstem :

yahu akepe nin tayyip erdoğanı savunan sözcüleri, arıncı, çeliği vb yetmiyor sanki , bir de cehepe nin laloğlu su çıktı, ana muhalefet mi?, ana destekçi mi? nedir bunlar.....

fatma :

Lologluna cok kızdık.kendince birşeyler yapmaya calıştı.sayın fevzioğlu`na gelince; konuşması türkiye gerçekleriydi.yerli yerinde ve saygı değer bir uslupla konuştu.buradan kendisine sevgiler gönferiyoruz...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder