banner864

Galatasaray, Roberto Mancini ile anlaştı 30 Eylül 2013, 17:56

Galatasaray, Roberto Mancini'de sona çok yaklaştı. Mancini, İstanbul'a gelerek başkan Ünal Aysal ile bir araya geldi. Artık gözler teknik adamın atacağı imzaya çevrildi...
 Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray, Roberto Mancini'yi İstanbul'a getirdi.
Özel uçakla Sabiha Gökçen Havaalanı’na inen İtalyan teknik adamı, başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun ve idari menajer Cenk Ergün karşıladı.

Mancini havaalanından Aysal’ın oteline geçti. Ünal Aysal ve Lütfi Arıboğan'ın da gelmesiyle görüşmeler başladı. Yaklaşık 3 saat süren toplantı olumlu geçti. Mancini'nin şartlarının ağır olması ve sonradan sorun çıkmaması için tüm detaylar incelendi. Bu da görüşmenin uzamasına neden oldu.

Gelinen noktada tarafların, Mancini ile 3.5-4 milyon euro, yardımcıları için ise 1.5 milyon euro ücrette anlaşmaya yakın oldukları öğrenildi.

Devre arasında transfer bütçesi, yıllık ücret ve bonuslar konusunda pazarlık yapan Mancini’nin sözleşme detaylarını son kez gözden geçirdikten sonra resmi mukaveleye imza atması bekleniyor.

Öte yandan Galatasaray, sabah saatlerinde İtalyan teknik direktör Roberto Mancini ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Mancini bugün açıklanması durumunda sarı kırmızıların akşam antrenmanda takımın başında yer alacak. Mancini, yarın da takımla Torino'ya gidecek.

Roberto Mancini'nin açıklanması an meselesiyken; Galatasaray, efsane futbolcularından Tugay Kerimoğlu'na görev vermeye hazırlanıyor. Mancini'nin göreve gelmesiyle Kerimoğlu da İtalyan teknik adamın yardımcılığını üstlenecek.


ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar