banner864

Gazi Kışlası'nda tören yaptılar 30 Ocak 2014, 12:40

Almanya, Hollanda ve Amerikan askeri, Kahramanmaraş'taki Gazi Kışlası'nda tören yaptı. Törenin nedeni, patriot füzeleri için Kahramanmaraş'ta görev yapan Alman birliğinin görevini yeni gelen birliğe devretmesi. Tören alanına, NATO ve Alman bayrağı da dikildi.
Görüntüler, Kahramanmaraş'taki Gazi Kışlası'ndan. Ancak, kışlada tören düzenleyenler, Alman askeri birliği...
ABD'nin, NATO ve AKP eliyle Türkiye'ye konuşlandırdığı patriot füzeleri için görev yapan Kahramanmaraş'taki Alman birliği, görevi yeni gelen birliğe devretti.

Görev değişimi için, Gazi Kışlası'nda tören düzenlendi. Tören alanına NATO ve Alman bayrağı dikildi.

Törene, Almanya, Hallanda ve ABD askeri birliğinin komutanları katıldı. Törende konuşan Almanya Harekat Sevk ve İdare Komutanlığı Kurmay Başkanı Tuğgeneral Peter Stüz, "Türkiye'deki görev süremiz Almanya Büyük Meclisi tarafından 12 ay süreyle uzatılacaktır" dedi. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

VATAN SAGOLSUN :

orada eksik olan pkk'nin gondere cekilmeyen pacavrasidir-oda yakinda olacak- gul-gulen- erdogan ozel dortlusu selam duracaklardir- zaten kurt devletini kurdular ve guneydogu anadolu onlarin kontrolunde

MUHARREM ELÇİ :

biri bana hangi ülkede olduğumuzu hatırlatabilir mi lütfen?afganistandamiyiz? irakta mi? yoksa orta afrika ülkelerinden birinde mi?türkiye demeyin inanmam.öyle olsa bunlarin bizim ülkemizde ne işleri var diye sorarim sizlere????

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar