banner864

Gazimize büyük ayıp! 19 Ekim 2014, 15:16

Vatanı için gözünü kırpmadan savaştı, PKK saldırında bacağını kaybetti. Tedaviye parası yetmedi. Krediyle protez aldı. Ancak SGK parayı ödemedi. Şimdi de, ekonomik zorluklarla boğuşan Gazi Bülent Kocaoğlan'ın protezine haciz geldi. Zor günler geçiren gazi, "aldığım madalyaların bir önemi kalmadı" dedi.

Gazimize büyük ayıp! paylaşan: ulusalkanal
Göğsünde madalyası, elinde SGK belgeleri, diğer yanında protez bacağı...

Bülent Kocaoğlan İzmir'de yaşıyor. Hakkari'nin Çukurca ilçesinde vatani görevini yaparken 1996 yılında PKK'lıların saldırısına uğradı. 16 silah arkadaşını şehit verdi. Kendi de sol bacağını kaybetti.

Hayatına protez bacakla sürdürdü. İlk protezi eskiyen Kocaoğlan yeni bir protez alamaya karar verdi. 135 bin liralık faturayı ödemek için bankadan 50 bin lira kredi çekti, kalanını da SGK ödeme yapınca vermek üzere anlaştı.

Ancak Kocaoğlan'ın sevinci kısa sürdü. Çünkü SGK, yeni protez için ödeme yapmadı.

Banka kredisini ödeyemeyen ve hacizle karşılaşan Bülent Kocaoğlan yaşadıkları karşısında şaşkın.

Başvurduğu hiç bir kurumdan yanıt alamadı.

Gazi Kocaoğlan, sitem dolu sözlerle yaşananlara tepki gösterdi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

misafir :

Bu hizla insanlarin cigerine bobregine de haciz koyarlar ameliyat parasi odenemezse! Bu insan vatani icin yasiyor bunu ki bir de kredi cekmek zorunda kaliyor. Diger insanlar ev-araba kredisi cekerken! Bulent Kocaoglan gibi gazilerimiz, sehitlerimiz nasilsa bizleri koruyor! Onlari kim koruyor?

cenap aytepe :

utanç verici birileri nasıl yaşıyor ki bu gazi onların rahatı için hayatını verdi utanması ençok gereken muhalefet partileri

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar