banner864

Gaziosmanpaşa'da provokatör 05 Haziran 2014, 16:10

Gaziosmanpaşa'da PKK'lılar ve bozkurt işaretleri yapan grup arasındaki gerginlik sürüyor. Olaylarda çekilen görüntüler ise provokasyonu gözler önüne serdi. Pembe tişörtlü bir kişi önce PKK'lılarla birlikte zafer işareti yaptı, ardından da diğer grubun yanında bozkurt işareti yaptı. Eylemin ardından "Bu kişi kim" sorusu gündeme geldi. İ. S. isimli kişi terörle mücadele polisleri tarafından gözaltına alındı.
İstanbul Gaziosmanpaşa'da PKK'lılar ve eli sopalı bozkurt işareti yapan grup arasında çıkan olaylar gündemi sarstı.

PKK'lılar ve bozkurt işareti yapan grup arasında çıkan olaylar ilçeyi gerdi. Polis ekipleri birbirine taş ve sopalarla saldırmak isteyen iki gruba müdahale etti.

Olaylar sırasında çekilen bir görüntü ise tartışma yarattı. Görüntülerde her iki eyleme de katılarak, o grupların işaretini yapan bir şahıs dikkat çekti. Pembe tişörtlü bu kişi, önce PKK'lıların yanında görüntülendi. Şüpheli kişi PKK'lılarla birlikte zafer işareti yaptı.

Aynı kişi bir süre sonra eli sopalı ve bozkurt işareti yapan grupla birlikte görüntülendi. Pembe tişörtlü kişi, bu kez bozkurt işareti yapıyordu.

Görüntülerin ardından "Kim bu pembe tişörtlü?" sorusu gündeme geldi.

Pembe tişörtlü kişinin isminin İ. S. olduğu belirlendi. Ardından terörle mücadele polisleri tarafından gözaltına alındı.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar