banner864

Geleneğe Genelkurmay Başkanı da uydu 23 Nisan 2014, 19:20

AKP yetkililerinde görülen milli bayramlarda hastalanma veya yurt dışında bulunma geleneğine Genelkurmay Başkanı da uydu. Orgeneral Necdet Özel, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi törenlerine Türkmenistan'da bulunduğu için katılmadı. Özel, akşamki resepsiyonda da bulunmayacak.
Milli bayramları hasta ya da yurt dışında geçirenler kervanına, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel de katıldı. Özel üst üste ikinci 23 Nisan'da da resmi törenlere katılmadı.

Özel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Türkmenistan'daydı. Özel'in resmi temaslarda bulunmak için Türkmenistan'a gittiği açıklandı. Aşkaabat Büyükelçiliği tarafından düzenlenen törene katılan Necdet Özel, Türk İlköğretim Okulu öğrencileriyle bir araya geldi. Orgeneral Özel, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Özel, Türkmenistan Savunma Bakanı Begenç Gündoğdıyev ve askeri yetkililerle görüştü.

Orgeneral Özel'in, Türkmenistan'ın ardından Kırgızistan'a geçeceği ve 25 Nisan'da Türkiye'ye döneceği açıklandı.

Genelkurmay Başkanı Özel'in üst üste ikinci kez 23 Nisan törenlerine katılmaması dikkat çekti. Özel, geçen yılki 23 Nisan törenlerine Babası Seyfettin Özel'in vefatı nedeniyle katılamamıştı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Ozdemir Cirpili :

.Ataturkun Askeri olmak guc ahlak durustluk feragat cesaret ve insanlik gerektirir.Biat degil inanc gucunun kaynagini olusturrur.

tc :

Orada kalsin

serp :

Yaziklar olsun ! Sana

salim gençoğlu :

genelkurmay olmuş ama .... olamamış

cücü :

ne beklenirdi ki.??

mdd :

genelkurmay başkanı olmuş ama mustafa kemalin askeri olamamış

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar