banner864

Genelkurmay açıkladı: 6 bin 597 15 Haziran 2015, 16:37

Genelkurmay Başkanlığı, 6 bin 597 Suriyeli mültecinin Türk topraklarına alındığını ve yetkililere teblim edildiğini açıkladı.
Genelkurmay Başkanlığı, 6 bin 597 Suriyeli mültecinin Türk topraklarına alındığını ve yetkililere teblim edildiğini açıkladı.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Akçakale bölgesinin güneyinde Suriye topraklarında yaşanan çatışmalardan dolayı Türkiye’ye şartlı mülteci kapsamında geçmek isteyen 6.597 Suriye vatandaşı, mülki makamların talimatı doğrultusunda 10 Haziran 2015 tarihinde Kara Kuvvetleri 3’üncü Hudut Alay Komutanlığına bağlı 4’üncü Hudut Bölüğü (Yeşiltepe/Şanlıurfa) sorumluluk sahasında Şanlıurfa ili Akçakale ilçesi Zenginova köyü bölgesinden Türkiye topraklarına alınmış ve sağlık yardımında bulunularak, kolluk kuvvetleri tarafından Akçakale Gümrük Kapısı bölgesinde Şanlıurfa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve İl Göç İdaresi Müdürlüğü yetkililerine teslim edilmiştir" denildi.

Yorumlar

Fx :

80milyon %1i 800bin. 3x800=2400 --> %3 arap --> 5er cocuk 30yıl sonrada araplar toprak istemesin.. türklüğü demografiyi farklı görünmez zararlarla insanlık altında nasıl da yedirtiyorlar değil mi tvler de psikolojik yutturma hazmettirme alıştırtma ayağını çok iyi becerdi.. başka ülkede olsa millet ayaklanır. bir ülkeye cihan savaşına ortak olmadan topraga ortak olmak hee...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar