Genelkurmay Başkanı'ndan Devlet Bahçeli'ye sert yanıt 24 Şubat 2015, 17:43

 MHP'nin bugünkü grup toplantısında Şah-Fırat operasyonu ile ilgili Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e sert sözlerle yüklenen Devlet Bahçeli, "Özel Paşa'nın Süleyman Şah'a nasıl yetiştiğini herkes görmüştür. Madem Süleyman Şah Türk vatanının ayrılmış parçasıdır kime sorarak vatandan vazgeçtiniz. Bunu tarihe nasıl anlatacaksınız. Millete nasıl izah edeceksiniz" ifadelerini kullanmıştı.

Konuyla ilgili Necdet Özel'den Bahçeli'ye yanıt geldi.

Özel, "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin şahsıma yönelik sözlerini, kişiliğine ve fikirlerine yakıştıramıyorum. Devlet Bahçeli'nin benim vatan, millet, bayrak şuurumu sorgulama hakkının olmadığını düşünüyor, yüce Türk milletinin takdirlerine sunuyorum" dedi.

Yorumlar

Malik boyraz :

sen nesin sorgulanmayacak konu vatan konu vatan topragi pasa

sydneyden turan :

ben ulusalciyim ama bahceli 4/4luk bir tesbit yapmis pasa bos konusuyor.

metin mumcu :

balkan harbin de, çanakkale de, kurtuluş savaşin da, kibris ta biz şehit verdik paşam şehit vermeden toprak korunmaz paşam. madem askerin o kadar kiymetliydi, yaş 53 çağirsaydin biz gider beklerdik, bu topkaklarda güller kirmizi açar paşam.

Cahit :

benim de pasaya sorum: türkün vatan topragindan sanli bayragimizi indirip niye terk ettin? bu soruyu o topraklarin sahibi bir türk olarak sorma hakkimin oldugunu düsünüyorum.

Kara Biber :

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'de bu operasyonla kimlere hizmet ettiğinin rengini belli etti. Bunların yardımıyla Büyük İzrael Devletinin olması tıkır, tıkır mümkün olması devam ediyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar