banner864

Gökçek’in saat kulelerinin maliyeti dudak uçuklatıyor 30 Ocak 2014, 20:07

Yerel seçimlere iki ay kala adaylar seçim propagandalarını sürdürüyor. Bunlardan biri de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek. Ama bu sefer yol ya da bitmeyen metro çalışmaları değil saat kulesi yapılıyor. Bu saat kulelerinin maliyeti ise dudak uçuklatıyor .
Yerel seçimler öncesi adaylar tanıtımını yaparken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de kentte saat ekonomisi başlattı. Hatta saat kulelerinin içinden seğmenler bile çıkacak.

Seçime kadar 52 saat kulesinin Ankara’nın değişik bölgelerinde kullanıma açılması bekleniyor.

Kamu İhale Kurumu kayıtlarına göre bugüne kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan saat ihalelerinin toplam büyüklüğü 21 milyon 740 bin TL Söz konusu rakama şehrin girişlerine yerleştirilen iki kapı da dahil. Yani Ankaralı saate doyacak.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

kaan aydın :

gördük saatleri. dört cephe, dört saat de birbirinden farklı gösteriyor.

polat dağdeviren :

sadece avanta para peşindelik bir iş şehir güzelliğiyle alakası yok saat kulesi uydurma çakma 267 bin bir tanesinin maliyeti yazık günah be yav ankaralıların parasına ye ye ye doymadınız tek şirket var haleye giren oda kim gökçekin yandaş firması her ihalede olduğu gibi yazıklar olsun

Burak Tekin :

Yahu bu devirde herkesin kolunda bir saat cebinde telefon vs varken, tamda Gökçeklik bir hareket olmuş.

selami özyuva :

vakit nakittir.

ayse yilmaz :

paranin yanisira, bu saatleri yapma fikri de İcmimarlik bolumunde??(sehirle ilgili bir karari nasil alabiliyorsa icmimar?) docent bir hocadan veriliyor. Universitelerin halini de dusunun...

Deniz Yıldırım :

o koltuğu kaybetmeye son saatlerini sayarsın hayırlısıyla inşallah.

Özlem Celik :

Ihaleyi hangi sirket alacak? Kimlerin cebi dolacak???

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar