banner864

Gökçek'ten suikast iddiası 27 Ocak 2014, 19:00

İstanbul Esenyurt'ta MHP'ye yönelik saldırıyla eş zamanlı olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sansasyonel iddialarda bulundu. Oğullarına vasiyetini yazdığını belirten Gökçek, yerel seçimlere 15 gün kala suikastlar olacağını ve kendisininde hedefte olduğunu ileri sürdü.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yerel seçimler öncesi siyasi suikastların yapılacağı iddiasında bulundu. Kendisinin de hedefte olduğunu belirten Gökçek, oğlullarına vasiyetini şimdiden yazdığını açıkladı. Gökçek'in suikast iddialarıyla ilgili kesin tarihler vermesi de dikkat çekti.

Gökçek yaptığı açıklamada, "Her dönem olmuştur ama bu dönem kadar tehdit edildiğimiz bir dönem yok. Seçimlere 15 gün kala maalesef suikastlar olacak. Hem Ak Parti’den hem de AK Parti karşıtı kişilerin canına kastetmek suretiyle olayları yeniden tırmandırmak isteyecekler. Bana da suikast düzenleyebilirler. Ama inanın çok önemli değil. Çünkü 2 evladıma 5 mektupla Türkiye’de karanlık bir düzen oluşturmaya çalışanların şifrelerini bıraktım. Eğer bana bir şey olursa hiç olmazsa ölüm işe yarasın" dedi.

2 çocuğu dışında 3 kişiye daha mektup yazdığını belirten Gökçek, "Ben öldükten sonra vasiyetim okunduğunda, Türkiye içinde ve dışında bu ülke üzerinde planları olanların oyunları dilden dile dolaşacak, herkes öğrenecek" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ataturk1 :

eger size birsey olursa asil biz cok uzuluruz cunku sucsuz insanlari hapse attiniz, tc yi bolmeye calistiniz, tc halkina kimyasal silah kullandiniz, ve daha saymadigimiz butun suclarinizi hapiste curuyerek odemenizi arzu ediyoruz. kendinizi de vurdurtmaya kalkmayiniz, gercekler eninde sonunda ortaya cikiyor cunku.

seyhun :

korkunca hep böyle yapar canım :)

a,a :

yeter artık köyüne dön melih..

EROL SARAÇBAŞI :

listede, i̇lk başa kendi̇ni̇ yazsaydin

Esra Yılgı :

Yeni bir film..Yine başrolde İ.Melih Gökçek Filmin adı:Komplo teorisi Yaaa bırakkk Melih bu işleri papaz hergun pilav yemezzz

Aylin :

Türkiye üzerine oynanan oyunları , şifreleri madem biliyorsun açıklamak için neden ölmeyi bekliyorsun:(((

Nihat Kırcalı :

zarflardan birinde gayr_i menkul ve diğer mülkler ve gizli ortakların listesi olsa gerek.

Kenan Yusufoglu :

ayakkkabi kutulari hasilati azalinca,paranoya basladi.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar