banner864

Gül'den İsrail açıklaması 18 Temmuz 2014, 16:41

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsrail'in Gazze'ye kara hareketını değerlendirdi. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ni İsrail'i durdurmaya çağıran Gül, "İsrail'i ikaz ediyorum, bu saldırganlığı durdurmazsa çok büyük olaylara gebedir." dedi. Gül, Mısır'ın AKP Hükümeti'ni ateşkes görüşmelerini sabotajla suçlamasına, "Bunlar çok saçma şeyler. Türkiye ateşkes için çok çaba sarfediyor." sözleriyle yanıt verdi.

Gül'den İsrail açıklaması paylaşan: ulusalkanal
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsrail'in Gazze'ye kara hareketını değerlendirdi. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ni, İsrail'i durdurmaya çağıran Gül, "İsrail'i ikaz ediyorum, bu saldırganlığı durdurmazsa çok büyük olaylara gebedir." dedi. Gül, Mısır'ın AKP Hükümeti'ni ateşkes görüşmelerini sabotajla suçlamasına, "Bunlar çok saçma şeyler. Türkiye ateşkes için çok çaba sarfediyor." sözleriyle yanıt verdi.

Yorumlar

mehmet mufattal Köseoğlu :

bu zavallılar ağızlarını açtıklarında büyük bir şey söylenmiş gibi davranılarak yayın kuruluşları böyle lanse ediyorlar.

che :

bu hamas'ın sınırdan israil'e boş alana füze atması süleymanşah operasyon planına benziyor. yani hamas filistinlilerin değil israil'in çıkarına çalışıyor. ve bu bil,inçli bence. hiçbir yasadışı terörist oluşum abd-israil-ingiltere üçlüsünün sözünden çıkmaz.

Mehmet Avşar :

Büyük olay dediği de kınamak. Çok pis kınıyorlar.

Ibrahim guzelkan :

bunları söyleyen ag mü? sasirdim

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder