banner864

Gülen'e CHP'den destek 02 Temmuz 2014, 12:47

Fethullah Gülen'in Onursal Başkanlığını yaptığı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, dün akşam bir iftar yemeği verdi. Yemekte, Gülen'in gönderdiği mesajlar okundu. İftarda konuşma yapan CHP'nin Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, bugüne kadar cemaate destek verdiği bundan sonra da el uzatmaya devam edeceğini vurguladı.

GÜLEN'E CHP'DEN DESTEK paylaşan: ulusalkanal
 Fethullah Gülen'in "Onursal Başkanı" olduğu Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, İstanbul'da dün akşam iftar yemeği verdi.

Yemeğe bağımsız milletvekilleri İdris Bal, Hakan Şükür, İlhan İşbilen, CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, sanatçılardan Hamdi Alkan, Nuray Hafiftaş ile siyaset, sanat, iş ve medya dünyasından isimler katıldı.

Gülen'in gönderdiği yazılı mesaj okundu.

Gülen'in mesajları AKP'ye yönelik bir çağrı olarak algınanırken CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın konuşması da oldukça dikkat çekiciydi.

CHP'li Başkan Gülen cemaatine bugüne kadar destek olduğunu bundan sonra da destek olmaya devam edeceğini vurguladı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Mehmet Veysi :

Kılıçdaroğlu ; Atatürk'ün kurduğu ve başkanlığını yaptığı CHP nin atatütürk ilke ve inkilaplarını Ekmeleddin i dayatmakla sıfırlamıştır. CHP yi 80 yıldır ayakta tutan ideolojisiydi. Kitle partisi olmaya çalışmakla ömrünü doldurmuştur

Nail demir :

Chp geç bile kaldı Türkiye aleyhine olan her gelişmeden medet uman bir partiden başka ne beklenir...

selim okan :

chp ni̇n ,toplumun muhafazakar kesi̇mi̇yle kucaklaşarak,ki̇tle parti̇si̇ olmasi i̇çi̇n bi̇r firsattir bunu değerlendi̇rmeli̇.cemaatler türki̇yeni̇n bi̇r gerçeği̇di̇r bunu gözardi ederek si̇yaset yapamazsiniz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar