banner864

Gülerce: Tehdit altındayım 18 Aralık 2014, 19:23

Gözaltına alınıp savcılık ifadesinin ardından serbest bırakılan eski Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, cemaat tarafından ölümle tehdit edildiğini açıkladı. F Tipinin twitter sözcüsü Fuat Avni tarafından hedef gösterildiğini belirten Gülerce, "paralel yapı her türlü provakasyonu yapabilir" dedi.
F tipi operasyonda gözaltına alındıktan sonra savcılık kararı ile serbest bırakılan eski Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, cemaat tarafından ölümle tehdit edildiğini duyurdu.

Cemaatin twitter sözcüsü olarak bilinen Fuat Avni, operasyonla ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Avni, Gülerce'nin savcılık ifadesinde cemaatin esnaf ve iş adamlarının bilgisini verdiğini iddia ederek 25 Aralık'ta yeni bir operasyon yapılacağını belirtti.

Konu ile iligili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Gülerce, F tipi'nin tweeter sözcüsü Fuat Avni tarafından hedef gösterildiğini söyledi.

Fuat Avni'nin Pensilvanya merkezli bir istihbarat merkezi olduğunu kaydeden Gülerce, "Pensilvanya beni hedef göstermektedir "dedi.

Fuat Avni'nin paylaşımlarını ifitira olarak niteleyen Gülerce, hayati tehdit altında olduğunu belirtti. "Türkiye'nin nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğumuzu şimdi daha iyi anlıyorum" diyen Gülerce, Allah korkusu kalmamış Paralel Yapı her türlü provokasyonu yapabilir ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

CENAP AYTEPER4 :

bay gülerce ....çok açik bi̇çi̇mde şunu i̇fade edi̇yor....ben cemaatle i̇lgi̇li̇ çok şey bi̇li̇yorrum ama ölümle tehti̇t edi̇ldi̇ği̇m i̇çi̇n konuşamam .sen sus ve susmağa devam et gör bak nasil yanliz seni̇n deği̇l ai̇leni̇n de hayatini karartirlar.çünkü korkuyorsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar