banner864

Güler'den İnce'ye destek 21 Ağustos 2014, 13:53

Olağanüstü kurultay isteyen CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, genel başkanlığa aday olan Muharrem İnce'ye desteğini açıkladı. Eski Genel Başkan Deniz Baykal ve eski Genel Sekreter Önder Sav'ın Muharrem İnce'nin yanında yer alacağı belirtiliyor. Genel başkanlığa aday olacağı iddia edilen Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da iddiala yanıt verdi, " demokratik şartlar gerçekleşirse elbette aday olurum" dedi.

Güler'den İnce'ye destek! paylaşan: ulusalkanal
CHP'de olağanüstü kurultay için takvim işlerken, saflar da netleşleşmeye başladı. İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, genel başkanlığa adaylığını koyan Muharrem İnce'ye desteğini açıkladı.

Güler, "Muharrem İnce'nin adaylığı netleşmiş durumda. Öyle görünüyor ki onunla yürüyoruz. Vatandaş seçmen ve üyelerimiz nazarında kan değişikliği olmasına ihtiyaç duyulduğu kuvvetle dile getiriliyor." dedi.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da genel başkan adaylığı iddialarına yönelik açıklama yaptı. Feyzioğlu, katıldığı bir televizyon programında "aday mısınız" sorusuna yanıt verdi.

Öte yandan, eski genel başkan Deniz Baykal ve eski genel sekreter Önder Sav'ın Muharrem İnce'nin yanında yer alacağı belirtiliyor. Genel başkan adaylığı için adı geçen Emine Ülker Tarhan'ın aday olmayacağı dile getiriliyor.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

kemal ırak :

ekmeleddini k.kılıçdaroğlundan sonra ilk destekleyen muharrem ince de herhalde şimdiki genel başkanından aldığı ders doğrultusunda partiyi yönetir ve chp yi f tipi örgütlerle,bölücülerin istedikleri yöne çekerler.

Davut :

muharrem ince aura yaratacak, kitleleri peşinden sürükleyecek ve efsane olacak bir isim değil. chp' nin yerinde sayması ya da şarampole yuvarlanması muhtemeldir. chp' nin ilacı atatürk' ün ideallerini bünyesinde barındıran emine ülker tarhan - şafak payev ikilisidir kanımca.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar