banner864

Güler'e o para bakın nereden gelmiş 25 Aralık 2013, 16:16

İçişleri Bakanı Muammer Güler, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklanan oğlu Barış Güler'in evinde bulunan parayla ilgili "O para benim oğlumun satılan villasının parası" dedi. Güler, bürokratlara rüşvet verdiği iddia edile Rıza Sarraf'la görüşmesini de "Emniyet'e sordum görüşmemde bir sakınca var mı diye. Yok denildi" sözleriyla savundu.
 İçişleri Bakanı Muammer Güler, oğlu Barış Güler’in de tutuklu olduğu Rüşvet ve yolsuzluk operasyonarlarıyla ilgili konuştu.

Bakan Güler, oğlu Barış Güler'in evinde bulunan paraların satılan villanın parası olduğunu öne sürdü, "Para, oğlumun satılan villasının parasıdır" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülleri töreni sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Güler, soruşturmanın şantaj için hazırlandığını iddia etti.

Operasyonların kendisinden gizli yapılmasını eleştiren Güler, bürokratlara rüşvet vermek iddiasıyla tutuklanan Rıza Sarraf'la görüşmesiyle igili de konuştu.

Bakan Güler, "Bana geldiğinde Emniyet Genel Müdürlüğü’nden ve İstanbul’dan bu beyefendi ile ilgili ‘Benim görüşmemi engelleyecek, mahzuru olabilecek herhangi bir husus olup olmadığını sordum. Bana kendisi ile ilgili, benim görüşmemi engelleyecek hiçbir hususun olmadığı söylendi." dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

kelebek omrum :

Eywallah villasinj satti aldi diyelim peki cevap versin ozaman o villayi neyle hangi parayla almisti zamaninda ? Biz gece kondulardan geldik haram yemeyiz yirtik ayakkabilarla geziyorduk diye kendinizi paralayanda siz deilmiydiniz ? Senin oglun ne is yapiyorda o villayi aliyor ? İsinize geldimi fakir isinize gelmedimi villa sahibi bizimi kandiriosunuz kendinizimi doyduk sayin bakan ve senin gibi yoz zihniyet doyduk her ortaya attiginiz demogojinin arkasindan bi pisliginiz cikti madem cok masumdunuz neden istifa ettiniz 11 yil once cocuktuk simdi buyuduk yemiyoruz artik ya bi defolup gidin artik zahmet olcak rahatinizi bozucaz ama bi defolup gidin ....

Ferman Umut :

Dogrudur!almaktan vazgeçtim geri versin paraları

Eylül sevinç :

Ben gayrimenkul sektöründeyim hiç duymadım bu zamana kadar birilerinin önceden kim olursa olsun evin parasını verdiğini tapuya gitmeden. Pes kendi tepeörenden arsa alırken sayın gülerin oğlu peşin pars verip tapuya sonramı gittiki ona peşin para verecekler. Yok daha neler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar