banner864

Gurbetçi aile şokta! Duygu Suriye'ye mi gitti? 28 Mart 2015, 17:10

Almanya'da yaşayan gurbetçi ailenin kızı Suriye'ye mi gitti? 25 yaşındaki Duygu Doğan'ın, IŞİD'e katılan arkadaşı Selçuk G.nin ardından Suriyeye gitmiş olabileceği düşünülüyor. Ulusal Kanal'da yayınlanan, Haydi Bakalım programına telefonla bağlanan baba Kazım Doğan kızının hayatından endişeli olduğunu söyledi

Duygu IŞİD'e mi katıldı? Babası açıkladı paylaşan: ulusalkanal
Duygu Doğan. 25 yaşında. Almanya'da yaşayan gurbetçilerden. Ailesi tam bir haftadır Duygu'dan haber alamıyor. En büyük endişeleri, kızlarının IŞİD'e katılmak için Suriye'ye gitmiş olabileceği.

Baba Kazım Doğan olayı ilk kez Ulusal Kanal ekranlarından duyurdu. Acılı babaya göre Duygu, IŞİD'e katıldığı düşünülen arkadaşı Selçuk G'nin etkisinde kaldı, ve Almanya, Frankfurt'taki evinden Suriye'ye gitti. Doğan ailesi bu bilgiye, yine Selçuk G'nin ailesi üzerinden ulaştı.

Genç kız, köpeğini ve özel eşyalarını yakın arkadaşlarına hediye ederek evden ayrıldı. Duygu'nun izine en son, İstanbul Atatürk havalimanı'nda rastlandı.

Almanya emniyeti konuyla ilgili adeta seferberlik ilan etti. Emniyet birimleri, Duygu'nun sınırdan geçişine izin vermemesi için hem Avrupa Birliği ülkelerine hem de Türkiye’ye başvurdu. Ancak Duygu IŞİD'e katıldı mı, dahası Suriye'ye geçiş yaptı mı şimdilik bu konularda net bir bilgi yok.

Acılı aile şimdi, kızları Duygu'dan gelecek bir haber bekliyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar