banner864

Gürsel Tekin'den tartışma yaratacak çıkış 22 Mart 2015, 16:09

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. Tekin seçimlerle ilgili, "HDP'nin güçlenmesi bizi mutlu eder" dedi.
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, tam da seçim öncesi, HDP ile ilgili çok tartışılacak bir açıklama yaptı. "HDP'nin güçlenmesi, bizi mutlu eder" dedi.

Gürsel Tekin Avrupa'da yaşayan Türklerin hazırladığı Avrupa Postası'na konuştu. "Avrupa Alevi Bilikleri Federasyonu'nun HDP'yi destekleme" kararı Gürsel Tekin'e soruldu.

Gürsel Tekin, çoğulcu demokrasiyi savunduklarını belirtti. Ve "Bu nedenle, HDP'nin güçlenmesi, özgürlükten ve eşitlikten yana olan örgütlerin temsilcilerini meclise taşıması bizleri ancak mutlu eder." ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.trYorumlar

Mustafa :

bu gürsel tekin'in bazı açıklamaları hayret ettirecek cinsten.

Nilgün Yorgancı :

Bunlar Oğuz Aral ın "utanmaz adam" ına takla attırır utanmazlıkta! Artık büyük protestolar düzenlemek genel merkezin önünde gerekirse çadır kurmak ve bu haddini bilmez ABD fırıldaklarının Atatürk ü ve 6 oku riyakarca kullanmalarına izin vermemek gerek! Yeter artık Yeter!! Atatürk ten de 6 ok dan da ellerinizi çekin artık!! Bu söylemlerin vatanseverlerin damarlarına basmalarının sebebi F-CHPKK nın seçimlerden mağlup çıkması. Çünkü AKP nin ülkeyi bölebilmesi için yine yeniden iktidarda olması gerek ve bunlara ABD tarafından verilen görev mağlup olmak! Göreceksiniz 7 Haziran seçimlerinde bilerek isteyerek oy kaybedecekler CHP yi yok edecekler sonra da Ekmeleddin gibi "görevimizi yaptık bizden bu kadar şimdi tatile çıkıyoruz" diyecekler!! Sahi şu ekmeleddin e ne oldu! niye ağızlarına almıyorlar şimdi? neden sorgulamıyorsunuz bunların hainliklerini! Yok kitleleri çağırmışlarmış da, hala da vatandaşları davet ediyorlarmış da!! Siz nerede Atatürk düşmanı, Cumhuriyet düşmanı bölücü dinci varsa

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder