banner864

Hain saldırının etkisi gün ağarınca ortaya çıktı 02 Ağustos 2015, 11:38

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde jandarma karakoluna düzenlenen bombalı saldırının çevredeki etkisi gün ağarınca görüldü.
İlgili Galeriye Git Hain saldırının etkisi gün ağarınca ortaya çıktı
Olay, sabaha karşı ilçeye 15 kilometre mesafedeki Karabulak Jandarma Karakolu’nda meydana geldi. Bir grup PKK’lı tarafından bomba yüklü traktör karakol önünde patlatıldı. Patlamada ilk belirlemelere göre 2 asker şehit olurken, 24 asker yaralandı. 2 ton bomba yüklü traktörle gerçekleştirilen saldırının etkisi gün ağarınca ortaya çıktı. Patlama ile birlikte karakol harabeye dönerken, köy içerisindeki işyerlerinin camları kırıldı.

Öte yandan Diyadin ilçesinden bölgeye giden ambulans, bir minibüsle çarpıştı. Meydana gelen kazada ambulanstaki 3 sağlık personeli ile minibüste bulunan 2 kişi yaralandı. Yaralılar, Doğubayazıt Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bölgede operasyonlar devam ettiği için, köye giriş çıkışlara izin verilmiyor. İHA

Yorumlar

Ahmet POLAT :

Mercek çıkmış utanmadan karşılıklı silah bırakalım diyor. Bu millet dünyayı dize getirmiş o kadar muharebe yapmış silah bırakmamış aksine silah bıraktırmış Selo sen ne cüretle böyle teklifte bulunuyorsun. Şehitlerimize ALLAH tan rahmet dilerim. Yaralılarımıza acil şifalar diler Şehitlerimizin kederli ailesine yüce milletimize ve değerli Silahlı kuvvetlerimizin başı Sağolsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder