banner864

Hakimden PKK'ya tepki 11 Ağustos 2015, 19:44

Zonguldak 2’nci Asliye Hukuk Hakimi Kemal Karanfil, son zamanlarda yaşanan terör olaylarına karşı sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta isyanını dile getirdi. Hakim Karanfil, "Siirtli Kürt bir babanın evladı olarak PKK’nın yaptığı tüm katliam ve eylemleri kınıyorum, lanetliyorum. Yaptığınız eylemlerle öncelikle biz Kürtlere zarar veriyorsunuz" diye yazdı.
Kemal Karanfil, Zonguldak'ta Sulh Ceza Hakimi. Karanfil, son zamanlarda yaşanan terör olaylarına sosyal medyadan isyan etti.

Siirtli Kürt bir babanın oğlu olduğunu belirten hakim, PKK’nın yaptığı eylemlerle Kürt-Türk kardeşliğine balta vurulmak istendiğini kanla bir yere varılmayacağını ifade etti.

Ayrımcılık söylemlerine karşı çıkan Karanfil, "Ayrımcılık diye tutturmuş gidiyorsunuz. Bir Kürt evladı olarak devletin en yetkili makamlarına getirildim. Türk milleti adına karar veriyorum. Ayrımcılık olsa bunlar olur muydu? diye somut örnek verdi.

Eylemlerinle önce Kürtlere zarar verdiğini söyleyen hakim, "Bu coğrafyada silahla yapılan her eylemin, İsrail’in vaad edilen topraklar projesine katkı sunduğunu" hatırlattı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

YÜCE TÜRK MİLLETİ :

HELÂL OLSUN ! TÜM KARDEŞLERİMİZDEN AYNI TEPKİYİ BEKLİYORUZ ! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! KUTSAL TÜRK MİLLETİM VAROL !

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar