Hatay'da işçi Partisi rüzgarı 02 Mart 2014, 15:29

Kardeşlik şehri Hatay'dan birlik ve beraberlik sesleri yükseldi. İşçi Partisi'nin Samandağ Belediye Başkan adayı ve meclis üyeleri geniş katılım törenle halka tanıtıldı. Törene İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey'de katıldı. Suriye'nin birliğine vurgu yapan Özbey, "Milli Hükümet'in sinyallerini verdi.
İlgili Galeriye Git Salonlara sığmadılar
Yerel Yönetimlerden Milli Hükümete sloganıyla yola çıkan İşçi Partisi kardeşlik şehri Hatay'dan söz verdi.

İşçi Partisi'nin Samandağ Belediye Başkan Adayı ve meclis üyeleri yoğun bir katılımla halka tanıtıldı. Salon hınca hınç doldu. 2 bini aşkın kişi katıldı. Samandağ'da Selim Kamacı ile birlikte 31 tane belediye meclis üyesi var. MHP Belediye Başkan adayı da toplantıya çelenk gönderdi.

Samandağlılar Suriye'nin birliği Türkiye'nin birliği görüşünde.

Törene İşçi Partisi Genel Başakanvekli Hasan Basri Özbey'in konuşmaları damga vurdu. Özbey, Batı Asya'nın Birliği için Milli Hükümet'i kuracaklarını ilan etti.

Başbakan Erdoğan'ın Suriye karşıtı politikasına yüklenen Özbey, "giden Esad değil Erdoğan olacak" dedi.

Samandağlıların yakından tanıdığı belediye başkan adayı Ziraatçı Selim Kamacı, salonda çoşkuyla kaşılandı. Yurttaşların sevgi seliyle karşılaşan Kamacı, ilçede yeni bir dönemin başlayacağının sinyallarini verdi.

Selim Kamacı'yı seçim çalışmalarında yanlız bırakmayan Prof. Dr Mehmet Yuva, konuşmasında Suriye'nin birliğine vurgu yaptı

Samandağlılardan Seli Kamacı'ya tam destek geldi.

Toplantının ardından Kamacı'nın seçim bürosuna kadar yürüyüş düzenlendi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

KAMIL INAMOGLU :

cok degerli yoldaslar samandag i mutlaka almalisiniz. almalisinizki oralara huzur gelsin. calismalariniza basarilar diliyorum.

Agah kutlu :

hatay bir dönüm noktası ve bir milat olacaktır .sadece kendi gurup çıkarları için hatay halkını kurdun ağzına atmaya çalışan hükümet ve muhalefet bu seçimlerde iyi bir ders alarak çıkacaklardır .i̇şçi partisi rüzgarı yavaş yavaş ülkeyi sarmaktadır .vatana millete hayırlı olsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar