banner864

Hataylı Tarhan'ı destekliyor! 29 Haziran 2014, 19:49

Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçiminde cumhuriyet güçlerinin adayı Emine Ülker Tarhan'a destek büyüyor. Hatay'da 30'u aşkın kitle örgütü bir araya geldi, Tarhan'a destek açıklaması yaptı. Eski CHP'li milletvekilleri, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na tepki gösterdi.

Hataylı Tarhan'ı destekliyor! paylaşan: ulusalkanal
Cumhurbaşkanı adaylığının açıklanmasının ardından, Ankara'daki dengeleri değiştiren Cumhuriyet güçlerinin adayı Emine Ülker Tarhan'a bir destek de Hatay'dan geldi.

Bir araya gelen 30'u aşkın kitle örgütü ve siyasi parti Emine Ülker Tarhan'a destek açıklaması yaptı. Milletvekillerine Tarhan için çağrı yapıldı.

Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin ortak adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na ise tepki gösterildi.

23. dönem CHP Milletvekili Gökhan Durgun, İhsanoğlu ve AKP'nin çıkaracağı adayın arasında fark olmayacağını dile getirdi.

Antakya Gönüllüleri Derneği Başkanı Mehmet Ali Kanatlı da Hataylıların İhsanoğlu'nu tanımadığını söyledi.

İşçi Partisi Hatay İl başkanı Bülent Sakuçoğlu da yeni aday için 20 milletvekili göreve çağırdı.

Ulusal Kanal yayınına telefonla katılan Eski CHP İzmir Milletvekili Kemal Anadol, vekillere seslendi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Sercan gökpınar :

Gösterdiği aday ve hataya daha önceki yaklaşımlarıyla hatay için dahada önemlisi türkiye geneli aleviler için chp bitmelidir ki alevi fedarasyonlarının genel başkanla yaptığı görüşmelerde siz bilirsiniz cevabı alınmıştır. oyumu kullanmam yinede bir muhafazakara vermem...

Şerafettin sivri :

Kesinlikle Emine hanımı destekliyorum TÜRKİYE CUMHİRİYETİ'ne onun gibi Cumhurbaşkanı gerek bu eklemeleddinde neyin nesi ya

fatoş mrs :

sandığa gitmeme kararı alan medeniyetler şehri hatay tarhanın sayesinde sandığa koşark gidecek ve tam destek verecektir

Demet :

Kesinlikle ve kesinlikle emine Ülker Tarhan olmalı emellerine insanoğlu olursa asla oy vermem

serp :

Tayyibin korkulu rüyasi gezi ruhu sayin tarhan i cankayada görmek istiyor-uz. Chp den geregini yapmasini ve imza vermesini bekliyoruz

banu.kavi :

Destekliyorum

yasar yuksel :

Emine hanimin adayligi cok isabetli bir karar

soner deniz :

yıllar önce bir programında atilla ilhan kafkaslarda kendisine gösterilen bir ormalık alan için; siz ağaç ekip orman yaratmaya çalışmışsınız , fakat yıllar önce burada yaşayan çicek ve hayvan türlerini geri getiremezsiniz dediğini anlatmıştı.sadece sayı değil nitelik önemli.yemekteki baharat gibi!.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder