banner864

Hataylılar'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki 30 Ocak 2014, 22:07

Esad yönetiminin katliam yaptığını ileri süren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Hatay'dan tepki geldi. Ortak görüş, "Beşar Esad halk kahramanıdır" oldu.
 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ı hedef alan açıklamalarına Hatay'dan tepki geldi.

Hatay Suriye'deki gerginliklerin fotoğrafının en iyi çekildiği yerlerden biri. Kardeşliğin kenti Hatay, Kılıçdaroğlu ile ayı görüşte değil.

Hatay Çekmece Belediye Başkanı ve İşçi Partisi Defne Belediye Başkan Adayı Dr. Cafer Özenir, Esad'a yakıştırılan 'diktatör ve katil' kelimelerini asla kabul etmedi.

Eski Samandağ Ziraat Odası Başkanı ve İşçi Partisi Samandağ Belediye Başkan adayı Selim Kamacı Esad'ın bir kahraman olduğu görüşünde.

Samandağ Belediye Meclis Üyesi Behzat Can da CHP'nin Suriyeli teröristleri ağırladığını hatırlattı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Ahmet arslanyüreği :

Esad a katil diyenler utansın kendisi ülkesini kurtarmak için elinden geleni yapıyor bizim bakanlar da esad rejimi ortadan kaldırılsın diyor siz başkalarına bakacağınıza önce kendi yaptıklarınıza bakın sonra başkalarına karışın..

abrek :

kılıçdaroğlu malum, tartışmay abile gerek yok, arada bir chp'lilerin gazını alır ama esası bellidir.. ama buna karşın bazı kemik chp'liler ise bu durumu yok sayar.. ve bunu ortaya dökünce de hem aydınlık'a hem ip'e ve ulusal kanala etmedik laf bırakmazlar.. ama akıllarını aydırmaya pek niyetleri olmaz bu arkadasların

mahmut çevik :

helal olsun hatay lılara kılıçdaroğlunun yaptğı hatayı gösterdiği için

SYDNEYDEN TURAN :

chp nin basinda bu adam durdukca daha neler gorecegiz.bunlar amerikanin kuklasi olmus yazik ataturk un partisi ne halde

sahin guney :

seçimlere çeyrek kala chp herzamanki gibi görevini yaptı.sanki halk bu açıklamayı bekliyormuş gibi.belki bu açıklamayı duymak isteyen abiler var.chp nin nasıl bir parti olduğunu hatırlattığı için kılıçdar oğluna teşekkür ederim.bu arada gezi eylemlerinde canını kaybeden kardeşlerimede rahmet gönderiyorum

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar