banner864

Hatice Cömert: Emine Erdoğan'ın vicdanı sızlamıyor mu? 11 Mayıs 2014, 21:35

Hatay'ın anaları meşhur... Çünkü o analar Haziran direnişinde yitirdiğimiz Abdullah Cömert'i, Ali İsmail Korkmaz'ı ve Ahmet Atakan'ı doğurdular. Hatay'da ana olmak da zor. Hergün bomba sesleri, her gün bir ananın yüreğine düşen ateş... Abdullah Cömert ve Ali İsmail Korkmaz'ın anneleriyle buluştuk bugün... Oğullarının yerine biz kutladık günlerini, biz öptük ellerini...

"Emine Erdoğan'ın vicdanı sızlıyor mu?" paylaşan: ulusalkanal
Başı dimdik bir kadın... Emel Korkmaz; o Aliş'ini daha 19'unda toprağa veren  bir anne. Haziran Direnişinde oğlu Ali İsmail Korkmaz'ı kaybeden Emel hanım duruşuyla herkesin annesi oldu. Katillerin gözünün içine baktı, hesap sordu.

Emel Korkmaz geçen yıl anneler gününü Alisiyle kutlamıştı.

Emel Korkmaz oğlunun aldığı hedeyeyi gözünden sakınıyor.

Gözyaşlarını tutamayan Emel Korkmaz bir daha bu acıların yaşanmamasını istedi.

Bir kahraman ana da Abdocan'ın annesi Hatice Cömert... Anneler gününde oğlu ona gelemedi; kendisi evladının yanına gitti.

Gözyaşları boğazına düğümlenen ana, Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a seslendi. Vicdanın sızlamıyor mu diye sitem etti.

Haziran direnişinin en küçük şehidi ise Berkin Elvan. Milyonların uğurladığı Berkin de annesine çiçek alamadı. Babası bugün oğlunun mezarının başındaydı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

ŞABAN DOĞRU :

vicdanın yerini cüzdan almışsa, kimseye acımazlar.vicdanın olmadığı yerde sızlama olurmu?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar