banner864

Heybeliada talan edilecek! 22 Nisan 2014, 19:25


Heybeliada talan edilecek! paylaşan: ulusalkanal
Heybeliada'daki tarihi Sanatoryum restore edilecek, yeniden hizmete girecek. Bunun için bir proje de hazırlandı. Projenin sahibinin Doğuş Gayrimenkul olduğu iddia edildi.

Ancak ortaya çıkan projeye göre, eski binanın yanı sıra, adanın ortasında dev bir sağlık kompleksi yer aldı. Ada sakinleri yeşil alanları katledecek olan projeye tepkili. Firma ise, projenin kendilerine ait olmadığını savundu.

Haber: Gizem Güneş
Kamera: İnanç Saraçoğlu

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Ertunç Erkekoğlu :

Hergün medyada yer alan onca uyarıcı ,yazı ve görseller, Beton yığınları içine hapsolan hayatımız, nefes almakta zorlanan insanlar , yeşile ulaşabilmek için ne yapacağını şaşırmış halk.yazık!

ayşın :

Yahu yetet artık.Yeşile düşmanlar dicem,ama dolara euroya değiller.Bu doğa kıskançlığı nedir?YETER BEe

SemaBaşal :

İnanın bıktım artık medeni insan gibi doğa ile beraber yaşama hakkı elimizden alındı Londradayım etraf sincap tilki değişik kuşlar rengarenk açmış ağaçlar dolu biz ne biçim yaratıklardak doğaya yeşile düşman

Cigdem Oner Varal :

Yaktilar! Yiktilar... Parsellediler her turlu? Adaciklarimizi bir de yesile hasret birakacaklar. Dogaya katleden insan kusuru, seni kendine getirmek için acep me yapalim?

Orhan :

bu ada bilale verilsin, kendisi turgev'e verir sümeyyeye verir gerisi önemli değil!

Aysel Yılmazer :

bakan çocukları tarafından mı? yakışır!

Arkın :

Bu hükümet yeşil renk görünce ceplerine girecek dolarlar geliyor hemen akıllarına.

kadirgungor :

Doğayı canlı görmezsen ekolojik yaklasmazsan olaylara doğaya hakimiyet kurmak istersen yok sayarsın yok edersin,talan edersin,tahakküm altına almak için

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar