banner864

Hülya Avşar'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt 15 Aralık 2014, 15:08

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin Hülya Avşar'ın açtığı tazminat davasıyla ilgili sorusu üzerine "Hülya Avşar kim, sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır. Yalakadan sanatçı olmaz" dedi.

Kılıçdaroğlu, Hülya Avşar'la ilgili şunları söyledi:

"Hülya Avşar'ın kendisine yönelik açtığı tazminat davası sorulan Kılıçdaroğlu, “Hülya Avşar kim efendim? Sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır. Kimse kusura bakmasın. Yalakadan sanatçı olmaz. Herkes bunu böyle bilmek zorunda. Sanatçı dik durur. Sanatçı aykırı insandır. Gücün karşısında sanatçı eğilmez. Gücün karşısında eğilen kişiye de sanatçı denilmez. Sanatçı rüzgara karşı yürür. Aykırıdır" dedi. 

Bu sözlere Hülya Avşar, hurriyet.com.tr aracılığıyla cevap verdi:

"Kılıçdaroğlu'nun en büyük kusuru özgürlüğe ve demokrasiye karşı olması. Bir de onu daha efendi sanırdım. Ben fikirlerimi, inandığımı özgürce söylemeye devam edeceğim. Bir hancı olarak yolcu olan Kılıçdaroğlu'nu görmezlikten geliyorum. Düşüncelerini özgürce ifade eden kişilere saygı duyuyorum, dolayısıyla Kılıçdaroğlu'na da 'kendi fikridir' diyerek selam ediyorum. 31 yıllık sanat hayatımdan hiçbir şüphem yok. Kılıçdaroğlu'nun lider olmadığını biliyorum, siyasetçi olduğundan da emin değilim."

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

gamze can :

Kilicdaroglu nda hata neden mi ? Artik sanat camiasinin üzerinde kafa yormaya hic gerek yok , tekduzelestiler. Taraf olmayi birakip sanatci olmayi basarabilseler keşke .

dobra :

ANADOLU'DA BİR DEYİM VAR,AR DAMARI YIRTILMIŞ VE ETEĞİNİ BAŞINA GEÇİRMİŞ.

erdem turan :

ayıptır sorması 31 yılda ne yapmış da sanatçı olmuş. ele avuca gelir tek çalışması berlin in berlin , oda koskoca bir mastürbasyon sahnesi başka da bir numara yok. 31 senede, sadece 31 malzemesi çıkardığından haberi yok galiba hatunun.

vasfiye teyze :

e bu yaştan sonra , kart olmuşsun her yerin sarkmış , vamı gündemde kalmanın başka yolu? saga sola sataşıp dikkat çekmek isteyeceksin.mecbuuuurrr

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar