banner864

Hülya Avşar'dan Soma için skandal sözler! 18 Mayıs 2014, 14:56

Soma faciası için herkesin yüreği yanarken Hülya Avşar konuşmaya değer bile bulmadı. Soma’da yaşanan faciaya yazıları ile tepki gösterenlerin yanı sıra yardım için seferber olan ünlüler de var.
Soma'da insanlar büyük bir acı yaşarken Hülya Avşar köpeği Çakıl'la Belgrad Ormanı'nda spor yapıp günün gün ediyordu. Sevilen şarkıcı ülkede yas ilan ettiren facianın ardından bir kaç cümle bile kurma gereği hissetmedi. Hülya Avşar kendisine Soma'yı soran gazetecilere , "Beni bu konulara karıştırmayın! Ajite yapıyormuş gibi bir duruma düşmek istemem. Bana soru sormayın; öyle bir modum yok" diyerek tepki gösterdi. Hülya Avşar'ın tanınmamak adına kapüşonuyla başını kapatması da gazeteciler tarafından not edildi.

PEKKAN HELİKOPTER KİRALAYIP EKİP GÖNDERDİ!
Süper star Ajda Pekkan ise yaşanan faciada yakınlarını kaybeden ailelere yardım edilmesi için kendi ekibini gönderdi. Ünlü şarkıcı bir helikopter kiraladı ve ekibini, yakınlarını kaybedenlerin acil ihtiyaçlarını tespit etmek ve karşılamak için Soma'ya yolladı. Henüz acılar çok taze olduğu için kendisi Soma’ya giderek dikkat çekmek istemeyen Pekkan, danışmanı Murat Yıldırım'ın başında olduğu ekibine, kurtarma faaliyetine katılan resmi görevlilerin gözünden kaçan aksaklıkların giderilmesi için talimat verdi. Ağırlıklı olarak yiyecek içecek organizasyonu yapan ekip, yardıma muhtaç aileleri de tespit ediyor. Pekkan’ın bir süre sonra Soma’ya giderek belirlenen aileleri ziyaret edeceği ve yardımca bulunacağı belirtildi. Ajda Pekkan üç yıl önce de Somali'ye giderek yardım konseri düzenlemişti.

AKAY KÖŞESİNDE SERT TEPKİ GÖSTERDİ!

Türk sanat müziğinin sevilen sanatçısı Onur Akay ise kaleme aldığı yazısında siyasetçiler gibi sanatçıların da yuhalandığına dikkat çekerek, Başbakan Erdoğan'a 1800'lü yılların şarkıları ile örnek verdi. Akay, ‘Bu örnek şuna benziyor. Gece saat 02:00’da barda sahneye çıkıp, 1800’lü yılların şarkısını söylersek, bize de yuh çekerler. Özel konser veya gazino programlarında okunması gereken, Hammâmîzâde İsmâil Dede Efendi’nin Hicaz Yürük Semai’si, ‘Yine Neş'e-i Muhabbet Dil-ü Canım Etti Şeyda’ isimli ölümsüz eserini, gece yarısında bara eğlenmeye gelen insanlara okursak, bize de yuh çekerler! Sanatçıya yuh çekersen mikrofonu kafana yersin mi diyelim? Sayın Başbakanım bir gün bara sahneme gelin deneyelim. 1800’lü yılların eserleri ile sahneye çıkacağım izleyin. Ama sonra size, ‘Kader Diyemezsin Sen Kendin Ettin’ isimli şarkıyı armağan ederim, o zaman alkışa bakın! Kaldı ki, Başbakan'a ve siyasetçilere "yuh" çekmek, Ceza Kanunları açısından suç değildir. Zaten ben Başbakan’a değil, Başbakan'ın vatandaşa yumruk ve tokat attı iddialarına Metin Feyzioğlu olayından sonra, şaşırana yuh çekiyorum.’ dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ahmet :

Bence onunda sebebi var

ayşe sidika sevdali :

ben hülya hanimi çok severim .üstelik terazi burcudur,özelikle duygusal yardi msever bir burçtur.hülya hanim beni çok şaşirti üzdü o insanlar bizim insanlarimiz biz s ahip çikmaliyiz .türkiye dişinda böyle bir olay oldumu tepki gösteriyoruz yardim ediyoruz üzülüyoruzda bizim ülkemizin insanlari için neden duyarsiz kaliyoruz.bize bizden başka dost yoktur. ;

arifyavuz :

Madenci ailelerin başı sag olsun ölenlere allah rahmet eylesin

Timur :

milletimizin bu gibileri dinledikleri zamani agaç dikmeye harcasalardi ülkemizde agaç dikecek yer kalmazdi !

beyza :

301 insanımız bir kömür uğruna gitmiş ama insanımız hala Hülya Avşar'ın ne dediğini düşünüyor.YAZIK..

Güzide Güvenç :

sanatçılar bir ülkede halkın aydınlanmasının öncüleri olmalıdır, ulu önderimiz "sanatsız kalmış bir milletin can damarlarından biri kopmuş demektir" diyerek bu konuda onların desteklenmesini ve aydınlanmasını, örnek olmasını önermiştir. böyle acısı büyük bir günde bir başsağlığı bile dilemeyi beceremeyen basiretsiz bir insan görüntüsü vermek bir sanatçıya yakışmaz. şımarıklıktan başka yaptığı ne var ki????

Gürcan erden :

i̇ki sözüm var 1-bu hatunun sevilip sevilmediğini bilmem,ama tüm erkeklerce beğenildiği kesin..... 2-bu hatun kişinin modunun ne olduğunu artık bütün ülke biliyor .......

tugba kaya :

iyi de magazincilerle bu konuyu niye konuşmak zorunda olsun ki zaten? reyting amacıyla sorulan sorulara böyle hassas bir konunda yanıt vermemesi kadar olağan bir durum yok.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar