Hüseyin Çelik sahip çıktı 16 Mayıs 2014, 14:20

Hüseyin Çelik, Yusuf Yerkel'in bir vatandaşa tekme atmasıyla ilgili, "Fotoğraf karesinden yola çıkarak bütün bir gerçeği saptamamız doğru değil" dedi.
AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in bir vatandaşı tekmelediği sırada çekilen görüntüler ile ilgili olarak, "Yusuf Yerkel'in yaptığı bir açıklama var. Bir tek fotoğraf karesinden yola çıkarak bütün bir gerçeği saptamanız ve bununla ilgili hüküm vermeniz doğru değildir. İki tarafı birden dinleyeceksiniz. Tekmelediği kişinin kendisine şiddet uyguladığını, kendisine saldırdığını, kendisini yaraladığını, doktora gittiğini ve doktardan 7 günlük rapor aldığını dair açıklama yaptı. Bu olayda böyle bir şekilde yer aldığım için üzüntülerimi beyan ediyorum diyor. Hüseyin Çelik olarak keşke Yusuf Yerkel, hissisayıtına mağlup olarak böyle bir şekilde olmasaydı. Bunu ifade etmiştir" dedi.

DHA
Etiketler

Yorumlar

Barbaros Akamac :

Bunlar tam bir çete. Bir de, başkalarını çete kurmakla suçluyorlar. Savcılar göreve.

Yelda güler :

Belli zaten Yusuf yerkel kendimi savunuyor o karede . Vatandaş ona şiddet uygulamış . O da kendini savunuyor. Zaten ülkede adalet yok. Ne yapsın adam kendi cezasını kendi veriyor.

lütfi atak :

tamam vatandas vurdu kabul edelim alın eminyete götürün neyse cezası ceker orta yerde adam böyle dövülmez bu edepsizlikten baska bişey degildir.

Uygar Er :

7 gunluk rapor mu? Ben sizin 7........

sulo :

terbiyesizin savunucusu yüzsüz ne denebil rki

SERDAR :

yerde yatan adama atilan tekmenin ne gibi bir izahi olabilir gerçekten anlamak çok güç

Vahdet :

Vaybe vatandaş ne sağlam vurmuş öyle 7 gün rapor düşünüyorum acaba madenden kurtulan canlarımıza kaç gün rapor verirler ınsanda biraz utanma olur ama bunlar edepsiz

Husam ERGIN :

Masallah cevap hazir....vurma ve siddetin ozuru yoktur.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder