banner864

Hüseyin Gülerce'den dikkat çekici sözler! 20 Aralık 2014, 16:09

"Hizmet yanlışa sürüklendi. Artık vatana millete zarar veriyor." Eski Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce Twitter'dan bu açıkılamayı yaptı. Gülerce, F tipi örgütün arkasındaki güçlere işaret etti, "Amerika'yı, İsrail'i, Avrupa'yı, dış güçleri arkasına alarak kimse bir yere varamaz" dedi.

F tipi operasyonda gözaltına alındıktan sonra savcılık kararı ile serbest bırakılan eski Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, sosyal medya hesabından dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda F tipi örgütün yanlışa sürüklendiğini belirtten Gülerce, "Hizmet hareketi yanlışa sürüklendi diyorum. Tabandaki tertemiz insanları uyarmaya çalışıyorum. Hareket, artık millete, vatana zarar veriyor." ifadesini kullandı.
F tipi örgütün arkasındaki güçleri de sıralayan Gülerce, "Amerika'yı, İsrail'i, Avrupa'yı, dış güçleri arkasına alarak kimse bir yere varamaz. Yerli ve milli kalan, sadece millete yaralanan kazanır." dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Trakya :

Fareler gibisiniz gemi battı kaçıyosunuz hani hoca efendiniz çok muhteremdi.bugün hocalarına bunu yapanlar gün gelecek reislerinede aynısını yapacaklar.Unutmamanız gereken tek gerçek ilelebet yaşayacak olan laik türkiye cumhuriyeti olacak

dobra :

bu adamlara güven olmaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder