İhbar üzerine polis İstanbul'da alarma geçti! 22 Ocak 2015, 13:55

Üsküdar Harem sahilyolunda ağaçlık alanda bir kadın ve erkeğin toprağa bir şeyler gömdüğü ihbarını alan polisi harekete geçti.
Üsküdar Harem sahilyolu ağaçlık alanda bir kadın ve bir erkeğin bir ağacın altını kazıp bir şeyler gömdüğünü gören vatandaşlar polisi aradı.  

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, belirtilen ağacın altının kazıldığını görünce güvenlik şeridi çekerek, çevredeki vatandaşları uzaklaştırdı. Olay yerine güvenlik büro ekipleri ve olay yeri inceleme ekipleri de geldi. Bir süre sonra olay yerine bomba imha uzmanları da geldi. Bomba imha uzmanları toprağı dikkatli bir şekilde toprağı kazarak inceleme yaptı. Yapılan incelemede toprağa ölü bir kedinin gömüldüğü anlaşıldı. Polis ve çevredekiler rahat bir nefes alırken, kediyi hayvan sever bir çiftin gömdüğü tahmin ediliyor. İncelemenin ardından güvenlik şeridi kaldırılarak alan yaya trafiğine açıldı.lyolu ağaçlık alanda bir kadın ve bir erkeğin bir ağacın altını kazıp birşeyler gömdüğünü gören vatandaşlar polisi aradı.
yaya trafiğine açıldı.
DHA

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar