banner864

İhsanoğlu Cumhuriyet'i hedef aldı 20 Temmuz 2014, 18:41

Yorumlar

ulusal :

arkadaşlar buna vermeyelimde, erdoğan mı cb olsun, lütfen.... anıtkabire de gitti malum...

M Recai Öztuna :

Kılıçdaroğlu lütfen konuş bu demeçlerin gerçek anlamını kamuoyuna izah edin kaosu aydınlatın ve özeleştiri yapın vebal altındasınız

AHMET GÜNEŞ :

Atatürk ve İnönüyü diktatör ilan eden ekmek bey cumhurun başkanı olmamalı

Saban Capulcu :

sayin binnur sayci kardesim, ekmelettin ihsanoglunu lütfen iyi okuyun ve iyi takip ediniz. bu adam cumhuriyete karsi falan degil. diyor ki, ben türk oglu türküm, siz tayyipten ayni sözleri duydunuzmu. önyargili olmayi birakalimda sandiga gidip vatandaslik görevini yerine getirelim.

Birnur saycı :

Chpliler cumhuriyete karşı olan birini aday göstermekle bence tarihin en büyük hatasını yapmışlardır.cumhuriyete ve Atatürke karşı.olan bir cumhurbaşkanı.istemiyorum

atilla kara :

bu adam bizi temsil etmiyor.yanar doner aciklamalari var.bu secimde oy moy yok...:(

cumhuriyetçi biri :

her kesime şirin gözükmek mi istiyor? böyle mi oy toplayacak? pardon da böyle laflar eden bir adam için artık birlik olun demesin kimse. adnan menderes dönemini biz yanlış biliyoruz o zaman. kusura bakmasın kimse ama bu adam bu kafayla cumhurbaşkanı falan olamaz. erdoğan a altın tepside cumhurbaşkanlığını sunuyor daha beter gözünüzü açın artık ya.

neşe selimoğlu :

tam anlayamadım; cumhuriyet gazetesini mi hedef aldı, yoksa türkiye cumhuriyeti'ni mi? "cumhuriyet'i" şeklinde yazarsanız, cumhuriyet gazetesi akla gelir. ama "cumhuriyeti hedef aldı" diye yazarsanız, türkiye cumhuriyeti anlaşılır.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder