banner864

"İhsanoğlu en iyi aday" 23 Haziran 2014, 22:35

Mecliste partilerin gündeminde de Cumhurbaşkanı seçimi vardı. CHP ve BDP milletvekilleri adaylık konusunda konuştu. CHP’li Faruk Loğoğlu, Ekmeleddin İhsanoğlu için "Türkiye’nin bu noktada bulabileceği en iyi aday" dedi. BDP ‘li Hasip Kaplan da Selahattin Demirtaş’ın Cumhurbaşkanı adayı gösterebileceklerini belirtti.

Faruk Loğoğlu: İhsanoğlu en iyi aday paylaşan: ulusalkanal
Cumhurbaşkanlığı adaylık sürecinin tamamlanmasına 10 gün kaldı. Partiler adaylarıyla ilgili değerlendirmeye başladı. Meclis'te de CHP ve BDP milletvekilleri Cumhurbaşkanı adaylıkları ile ilgili konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Ekmeleddin İhsanoğlu için "Türkiye’nin bu noktada bulabileceği en iyi aday" dedi.

Loğoğlu, İhsanoğlu ismin yapılan eleştirileri de değerlendirdi. Saygıyla karşıladığını ancak anlayış duymadığını ifade etti.

BDP’li Hasip Kaplan da Çankaya adaylarının Selahattin Demirtaş olacağının sinyalini verdi.

HABER: HÜSNA SARI

KAMERA: HALİT YAĞCI

 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Sinan Erismis :

kivirmaya gerek yok. tbmm'de 20 tane cumhuriyet adayini bu mecliste daha cok arariz. atatürk'ün ruhunu daha cok arariz. su saatten zonra bulunsa da artik geregi yok. biz alk olarak kararimizi verdik zaten, herkese hayirli olsun...

muharrem elçi :

kaç aday adayı içinden seçtiniz de en iyisi diyorsunuz acaba?zaten kulağınıza fısıldanan tek aday adayıydı ve siz de seçtiniz.ya da seçtiğinizi sanıyorsunuz.yazık çok yazık.bu konuda bile oy kullanamıyorsanız o koltuklarda neden duruyorsunuz hala?

E.Özaydin :

76 milyonda baska bir iyi bulunamadimi ? sayin lologlu? ben size küfür etmem gelmez elimden kabalik

ERDiNC ÜLÜ :

Cok begeniyorsaniz KK´nin yerine Ekmel´i Y HP´ye gn. baskan yapin o zaman! Bakalim tabele partisi nasil olunurmus, görürsünüz!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar