banner864

İhsanoğlu Erdoğan'ı katladı! 19 Temmuz 2014, 19:32

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Ortadoğu'da yaşanan olaylar için Suriye, Irak gibi devletleri suçladı, "Yapılması gereken uluslararası camia ve aktörlerle işbirliği yapmaktır" dedi.

İhsanoğlu Erdoğan'ı katladı paylaşan: ulusalkanal
 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Köşk adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Erdoğan'ı katladı. İhsanoğlu, Ortadoğu'daki devletleri "Faşist" ilan etti, "Uluslararası camia ve aktörlerle işbirliği yapmak gereki" dedi.

İhsanoğlu, Gebze'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin Ortadoğu'da yaşanan olaylarla ilgili sorusunu yanıtlayan İhsanoğlu, terör gruplarını ve uluslararası desteği görmezden geldi, Suriye, Irak gibi devletleri "Faşist" ilan etti.

İhsanoğlu, Ortadoğu çözüm için uluslararası camia ve aktörlerle işbirliği önerdi.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

Efdal efe :

Ulusalcı kardeslerım ekmeleddin hocaya destek verin Neolur birlik olalım ulusalcı dostlari sizleri hep destekledim kanallarınızı izleyere umarum doğru yol tercihiniz olur

Musa sönmez :

Yorumum şu dur ekmelettin beyi desdek verelim hiç olmasa türk diyor bu öteki türk demiyor

Sami ÇETİNKAYA :

vahdettinin damat ferit'in versiyonundan gelen birsi gibi olsa olsa emperyal uşağı seçilirse küresel güçlere antlantik ötesinin işine yarar emperyal dayatması bir aday vay geldl halimize devrim olsada bu üç adaydan kurtulsak atatürk gibi birini çankayaya seçsek

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar