banner864

İhsanoğlu'ndan F-Tipi'ne operasyon açıklaması: Çok üzgünüm 22 Temmuz 2014, 15:28


Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan F Tipi örgüte... paylaşan: ulusalkanal
Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Fethullahçılara yönelik operasyonlarla ilgili konuştu. İhsanoğlu, "Hakim ve polislere yönelik lekeleme kampanyası var " dedi.


CHP ve MHP Genel Başkanlarının millete Cumhurbaşkanı adayı olarak dayattığı Ekmeleddin İhsanoğlu, Fethullah Gülen cemaatine sahip çıktı. İhsanoğlu emniyet içerisindeki Gülencileri hedef alan operasyona "üzüldüğünü" söyledi. İhsanoğlu; "uzun zamandan beri bir takım emniyet ve yargı mensuplarına, karalama kampanyaları başlatıldı" dedi.Yorumlar

Sami ÇETİNKAYA :

fethullahcilara karşi yapilan operasyonlar göz boyamaktan başka deği̇l haki̇m savci ve poli̇lere karşi yapilan operasyolarla akp kendi̇ni̇ aklayamaz fethullahci poli̇leri̇ sürüyor yeri̇ne atatürkçü poli̇sler atamiyor farkli di̇nci̇ örgüt ve cemaatlerden yanli olan poli̇sleri̇ haki̇mleri̇ savcilar atiyor. poli̇sler suç i̇şledi̇ de akp sütten çikmiş ak kaşikmi poli̇slere sucu i̇şlede bakan ve başbakandir hesabina gelmeyi̇ce sucu poli̇slere fethulahcilara atarak kurtulmaya çalişiyor sadece cahi̇l seçmeni̇ni̇ kandirir asil suçlu akp ve yöneti̇ci̇leri̇dei̇r bi̇r gün hesap nasil sorulur öğrenlecek. akp hesap verecek tabi̇ki̇ fethulahcilar ve di̇ğer di̇nci̇ gruplarda hesap verecek.

Sadık Özen :

İLK GÜNDEN BERI TAYYIPTEN DAHA TEHLIKELI FETTULLAHIN TETİKÇİSİ DIYE BAĞIRIYORDUK.EĞER GÜLÜN YERINDE OLSAYDI AYM YE ATADIĞI. HAKIMLER YÜZÜNDEN ERGENEKON VE BALYOZ ESIRI YURTSEVER. KARDEŞLERIM HALA. SİLİVRİDE. HAPIS YATIYOR. OLACAKTI.BU ADAMA VERILEN HER OY CUMHURIYETE VE ATATÜRK E SIKILAN KURŞUN DEMEKTIR.UYANIN ARTIK.

nehmet demirlek :

Bilmez misin be hey gafil, senin o savunduğun hakim ve polisler yıllardır haysiyet cellatlığı yapıyor.sizin gibilerin sayesinde tayyip ilk turda CB seçilir

ABREK :

"eğer varsa devlet içinde bir örgütlenme, elbette ki devlet bunun sonunu getirmek ve şüphelileri yakalamak zorunda" diyemiyor.. niye acaba :)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder