banner864

İki ilde Türk bayrağı indirildi 03 Mart 2015, 17:00

 Mardin'de PKK'nin dağ kadrosuna götürülmek istenen 2 genç yakalanarak ailelerine teslim edildi.
Güvenlik güçleri Kızıltepe-Nusaybin Karayolunda yol kontrolü sırasında bir aracı durdurdu. Kimlik kontrolünde şahısların tedirgin tavırları ve aracın kiralık olması dikkat çekti.

Bunun üzerine şahıslar Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 18 yaşındaki F.D. ve 17 yaşındaki H.E. soruya alındı. 2 genç M.A. ve Z.K'nın kendilerini PKK'ya katılmak için dağa götürdüklerini söyledi.

F.D ve H.E ailelerine teslim edilirken M.A.  ve Z.K. haklarında yasal işlem yapılmak üzere Mardin Adliyesi’ne sevk edildi.

Öte yandan Bingöl'de 1 PKK'lı  güvenlik güçlerine teslim oldu.

Genelkurmay Başkanlığı da Hatay'da yol kontrolü sırasında IŞİD mensubu bir kişinin silahıyla birlikte yakalandığını açıkladı.

Hatay ve Antalya'da ise bir okul ve sağlık merkezinde milli bayrak indirildi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

mahmut demirkollllu :

PKK,dünyanın en hain,katil yobaz çapulcu bölücü çetesidir.PKK ,demokrasiden insanlıktan doğruluktan vb duygulardan nasibini almamış eşkiyası ve yamyam sürüsüdür.Bunu bilipte tersini söyleyenler onlara eşdeğerdir.40000 vatan evledini katillerini temize çıkarmaya çalışan beyinler insan beyni olamaz.Kandil mağarasindaki bu türk ve kürt düşmanlarının soysuz,şahsiyetsiz karektersiz sürü olduğunu artık dünya anlamştir.Onları koruyan destek olanları lanetlemek her vatandaşın görevi olmalıdır.Seçimlerde onlara şamar atmanın zamanıdır..Seçim de apocular kazığı yemelidi,rler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar