banner864

İlker Başbuğ'dan 18 Mart açıklaması 17 Mart 2014, 22:41

26'ncı Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili mesaj yayınladı. Başbuğ'un mesajında Balyoz vurgusu yer aldı. Başbuğ, "Çanakkale Zaferi'ni kazananların torunları, Türk Donanmasının en güzide personeli, düzmece ve kirli oyunlarla Balyoz hükümlüsü olarak cezaevlerinde tutsaktır" dedi.
Ergenekon tertibinde 26 ay tutuklu kalan Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 99. yıldönümünde bir mesaj yayınladı.

Başbuğ, mesajında Balyoz tertibiyle hedef alınan komutanlara dikkat çekti.

İlker Başbuğ, "Çanakkale Zaferini kazananların torunları, Türk Donanmasının en güzide personeli düzmece ve kirli oyunlarla Balyoz hükümlüsü olarak cezaevlerinde tutsaktır" ifadelerini kullandı.

Mesajda, "Türk Donanmasına oynanan bu oyunun hala farkında olmayanları, seyirci kalmaya devam edenleri büyük şaşkınlıkla ve üzüntüyle izlemekteyiz" denildi.


Yorumlar

ilke :

18 mart türkiyenin yeniden var oldugunu gösteren bir savastır ulu önderimiz kemal atatürk önderliğinde ulusumuzun bağımsızlıgını bizlere yeniden kazandıran atalarımızın evlatları olarak vatanımıza sahip cıkıp yüceltecegiz . kimse bizim asli görevimiz olan atalarımıza ve vatanımıza sahip cıkmamızı engelleyemez.

m.k.a :

ah paşam ah zamanında önlemini almazsanız sonu böyle olur

Ali Topuksöker :

sayın paşam bunu bir türk vatandaşı olarak böyle olduğunu çok iyi biliyorum gülen-erdoğan bunu kasıtlı yaptılar öyleki zor durumda asker müdahale edemesin diye siz ve diğer çok değerli paşalarımızı, subaylarımızı içeriye attırdılar, bunlar atatürk düşmanı olduğu gibi türkiyenin düşmanlarıdırlar

Birol DEMIR E.Dz.Astsb. :

YUCE TURK MILLETI, YASANAN TUM SIYASAL/ HUKUKI/ ASKERI GELISMELERIN FARKINDADIR..KUMPASCILAR/ TERTIPCILER/ CANAKCILAR, TURK MILLETINE HESAP VERMEKTEN KURTULAMAYACAKTIR...TELASLI/ SALDIRGAN, OLMALARI BUNUN ACIK GOSTERGESIDIR...BUNLARIN KAFALARINA 'BALYOZU' YUCE TURK MILLETI INDIRECEKTIR..HEMDE COK YAKINDA!.....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar