İmam ağabeyden öz kardeşine tecavüz! 19 Şubat 2014, 17:37

Diyanet İşleri Başkanlığı kadrosunda Kars’ın bir köyünde imam olan A.B 23 yaşındaki kız kardeşine tecavüz etti. Bu nedenle tutuklanan A.B 18 yıla kadar hapis cezası ile yargılanıyor. 23 yaşındaki kıza imam ağabeyinin yanı sıra kendisinden 5 yaş büyük diğer ağabeyi M.B'de tecavüz etti. O da tutuklandı.

O iki kardeşin ifadeleri de ortaya çıktı. İki ağabeyde kız kardeşine tecavüz ettiklerini kabul etti. İmam A.B kız kardeşiyle birçok kez birlikte olduğunu ancak o'nun da ses çıkarmadığını iddia etti.

Kız kardeşine tecavüz eden imamın kan donduran ifadeleri bu kadarla da sınırlı değil. İmam A.B tecavüz ettiği kız kardeşini hamile bıraktığını da itiraf etti. İmam halime bıraktığı kız kardeşini Ankara'ya götürüp kürtaj yaptırdığını açıkladı. Ancak A.B tüm bu olanlardan sonra kardeşiyle birçok defa birlikte olduğunu ifade ederek sorgusunda her şeyi anlattı.

İki kardeş A.B. ve M.B., hakkında ’nitelikli cinsel saldırı’ suçundan 10.5 yıldan 18 yıla kadar hapis cezası istendi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

adem demir :

onlari öyle biyere hapsetsinler ki ayni şekilde tecavüz etsinlerki o duyguyu bi tatsinlar kii neyse siz anladiniz

h.s çorumlu :

bölesi çirkinliği tüm kanallar afişe etmeli ibreti alem için asılmalı diğer sapıklara örnek olmalı

emre :

bana hiç inandırıcı gelmedı nasıl olur kardes kardesı zına ne biliyim şaşkınım kız kardesıde ılışkıye gırıyor ama ses cıkarmıyo dıede cvp verıyo ılgınc

şaşkın :

Tecavüz başlı başına insanlık sucudur. Kız kardesini her şeyden koruyacaginiza siz iki ağabey yapmışsiniz yapacağınızı. Kurtaj tecavüz ensest başka bir şey kaldı mi o kızın yaşayacağı eziyet.. Sonra kadınlara kelepçe takın babası ağabeyi kocası olarak ki fazla uzağa gidemesin sesi çıkmasın. Size mahkeme fazla aslında tecavüz suclularini atacaksin direkt damat koğuşuna. Bir de imam olacak. İnsanı dinden sogutursunuz

dry dry :

Allah kahretsn szi. Sizin organinizi kesmk lazm kokten ve kesin çözüm

A :

Kusucam

ismail uzun :

adiler utanmaz yüz karaları lütfen böyle şeyleri haber yapmayın hemde imam aslında asmalık bunlar hemde kardeşe yuh

melek mercan :

Şerefsiz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar