banner864

İnce isim vermeden eleştirdi 18 Ağustos 2014, 13:15

CHP'de ilk genel başkan adaylığı açıklaması geldi. Yalova milletvekili Muharrem ince Grup Başkan Vekilliği görevinden istifa etti, genel başkanlığa adaylığını açıkladı. İnce'nin vaadi ise "Yeni anayasa, Avrupa Birliği üyeliği ve açılım" oldu.

İnce isim vermeden eleştirdi paylaşan: ulusalkanal
Böyle başladı CHP'nin Grup Başkan Vekilli Muharrem İnce istifa açıklamasına. Önce partisinin mevcut yönetimini eleştirdi sonra da istifa ettiğini duyurdu.

Meclis'te düzenlediği basın toplantısıyla grup başkanvekilliğinden istifa ettiğini söyleyen İnce, CHP Genel Başkanlığına adaylığını da açıkladı

İnce'nin seçim vaadi, "Yeni anayasa, Avrupa Birliği üyeliği ve açılım" oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun baskın kurultay hamlesini de eleştirdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Adnan sahin :

Evet isci partisinde bulusuyoruz

Ferman Turc :

eyer gercekci olsaydin sayin ince, ekmelettinin cumur baskanligina karsi cikardin.

ANA :

chp den bi şey olmaz. emine ülker tarhan chp genel başkan olmazsa ben bunlara oy vermem.bir an önce ya yeni parti olmazsa işçi partisinde birleşelim.

cenap aytepe :

ben chp den birşey olabileceğini sanmıyorum .muharrem bey çok değerli insan chp ye can verir .ancak yerel yönetimler ve ilçeler muharrem beye rahat vermezler çünkü çoğu atatürkçü anlayışın dışında eski menfaatçilerin yeni versiyonu .yinede muharrem beye başarılar dilerim bu göreve bin defa laiktir .bir öğretmenin vede anlı açık yüzü pak .başbakan olması ne güzeldir.

Orcun :

İşçi partısınde bırleselım

hayri koyuncu :

muharem ince adam gibi adam basarılar dilerim

Murat özbey :

sayin muharrem ince yi o makamda yakisir bir sekilde gormek cok guzel olacak.

Bilgenç DURMUŞ :

Sevgili Muharrem İnce sonuna kadar sizi destekliyorum.C.H.P.`nin genel başkanı siz olun ve ilk genel seçimde Başbakan olarak Türkiye Cumhuriyeti`ni siz yönetin.Çünkü ülkemizin Atatürk`çü kadrolarla yönetilmesinin zamanı geldi de geçiyor bile.T.C.`nin tekrar tabelalarda yer aldığı,terörle müzakere değil mücadelenin yapıldığı,emek sömürüsünün olmadığı,sosyal adaletin olduğu,gericiliğin ve irticanın son bulduğu,komşu ülkelerle barışık,seçimlerde sağa ve cemaatlere yaslanmayıp kendi özüne dönmüş olarak seçimlere katılan sosyal demokrat bir Türkiye istiyorum ben.Allah yolunuzu açık etsin,daima yanınızdayım.Sizi destekliyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder