banner864

İnce'ye destek istiyor! 23 Ağustos 2014, 12:33

CHP Eylül ayının ilk haftasında yapılacak olan olağanüstü kurultay için takvim işliyor. Eski Genel Sekreter Önder Sav'ın genel başkan adayı Muharrem İnce'ye destek için delegeleri yakın takibe aldığı belirtiliyor. Parti yönetimi ise Kılıçdaroğlu’nu en yüksek oyla seçtirmenin planlarını yapıyor.
 CHP'de olağanüstü kurultay çalışmaları hız kazandı. 
Habertürk'ün haberine göre, Muharrem İnce’nin genel başkan adaylığına destek verip vermeyeceği merakla beklenen eski Genel Başkan Deniz Baykal, tatile çıktı. Memleketi Antalya’ya giden Baykal, kurultay trafiğini telefonla yönlendiriyor. 

Eski Genel Sekreter Önder Sav da delegeler üzerinden çalışmalarını yürütüyor. Sav, delegeleri tek tek arayarak İnce’ye destek istiyor. 

Bursa ve Yalova'da toplantılar yapan İnce'nin ise bugün İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etmesi bekleniyor.

Diğer yandan ise parti yönetimi Kılıçdaroğlu’nu en yüksek oyla seçtirmenin planlarını yapıyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ümit yılmaz :

sayın muharrem ince tabanda takdir gören ,beğenilen bir insan.etrafımdaki tüm chp liler gibi ben de onun genel başkan olmasını istiyorum.ilgili kişilerin ona destek vereceğini umuyorum.muhalefet güçlü olmazsa hep beraber güme gideceğiz,o zaman bizler hepinizi suçlayacağız haberiniz olsun sayın baylar.

ERDiNC ÜNLÜ :

Alin size bir firsat. Sn. Doc. Dr. Ümit Kocasakal Genel Baskan olmalidir. Ya dört dörtlük, gercek Atatürkcü bir gn. baskan secersiniz, ya da hepiniz tarih olursunuz! BENiM ADAYIM AV. DOC. DR. ÜMiT KOCASAKAL Sn. Kocasakal cagdas, bilgili, vatansever, onurlu, dürüst, basi dik, alni acik, cesur, özgüven sahibi, kemalat sahibi, "Türküm" diyebilen; ulu önderin "Ne Mutlu Türküm Diyene" özdegisinin anlamini kavrayabilmis; emperyalizme baskaldiran, cumhuriyetci, milliyetci, halkci, laik, devletci, devrimci, dörtdörtlük Atatürkcü/Kemalist bir kisilik ve Atatürk ilke ve devrimlerine eksiksiz sonuna kadar bütün özüyle bagli bir kisilik. CHP Gn. Baskanlik koltuguna yakisan tek kisi, dünyanin en büyük barosunun, dolayisiyla Türkiye´nin en büyük barosunun baskani Sn. Av. Doc. Dr. Ümit Kocasakal´dir. Y CHP ya adam olur, adam gibi bir genel baskan secer, ya da sag-sol demeden, yalnizca milli-gayri milli ayriminin yapildigi, dört dörtlük Atatürkcü bir parti kurulur. Ne Mutlu Türküm Diyene!

ERDiNC ÜNLÜ :

Ey Önder Sav, bu KK denen belayi CHP´nin basina sardigin gibi simdi de gaz alima görevlisi, sahte Atatürkcü, sovmen Muharrem Ince´yi mi bela edeceksin! Ey Baykal ve türevleri, ey Sav ve türevleri, KK´ya su ana degin boyun egdiniz, sizde de gidin, sizi de istemiyoruz! "KK nasilsa gidici, parti bize kalir" plani yaptiniz, kurnazlik yaptiniz! Artik yagma yok! Konusmada, baskaldirida, eylemde gec kaldiniz! KK´yi birtürlü gönderemediniz, KK´yla birlikte siz de gideceksiniz! Artik sovlariniz sökmez! Ortacag özentisi, yikici, gerici, bölücü, libos, soroscu, Atatürk düsmani, Türk düsmani, AB-ABD´ci, emperyalist isbirlikcisi, teslimiyetci, vatansever duygulardan yoksun, devlet ve rejim düsmani, profili düsük KK türevleriyle birlikte derhal partiyi terketmeli! Ve AKP´ye, BDP-PKK´ya, SHP´ye, SDP´ye gitmeli. Herkes layigini bulmali. CHP bu unsurlardan temizlenmeden, CHP´den bir sey cikmaz; bütün bu calismalar beyhudedir. Bu gidiste Y CHP olarak tabela partisine dönüsür.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar