banner864

İndirilen bayrakla ilgili önemli gelişme 10 Haziran 2014, 00:22

İçişleri Bakanlığı'ndan Diyarbakır'da Türk Bayrağı'nın indirilmesi ile ilgili açıklama; "Dış güvenlikle ilgili iki güvenlik görevlisi görevden uzaklaştırılmıştır."

İndirilen bayrakla ilgili önemli gelişme paylaşan: ulusalkanal
PKK'lılar Türk Bayrağı'nı indirdi, fatura AKP Hükümeti'nden gelen "çözüm sürecine uygun davranın" talimatıyla eli kolu bağlanan askere kesildi.

Türk Bayrağı'na PKK'lılarca yapılan saldırının ardından İçişleri Bakanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nca soruşturma başlatıldı.

Başbakan Erdoğan'ın, "askerdi polisti bedelini ödeyecek" açıklamasının ardından, bölgede görev yapan 2 güvenlik görevlisi görevinden uzaklaştırıldı.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Dış güvenlikle ilgili 2 güvenlik görevlisi görevden uzaklaştırılmıştır" denildi.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

cem :

uzaklşatırıldımı yaa ben buna gülerim peki genel kurmay başkanı neden hale koltukda o da dışarıya çalışmıyormu

Abdal kiz :

Sen orduda komutan birakma,haysiyet birakma,bayrak sevgisi birakma, sonra da dostlar alisveriste gorsun gorevden almalar falan, ha o direge cikan da pkk falan diildir onun bile maabadi yemez o baska! Ben paralel dik kosegen de anlamam sictiniz memleketin icine onu gordu bu gozler maalesef!!

muhtarturk :

tayiip erdogan basimizda oldugu surece kutsal degerlerimiz el etmayi birakin yok olmaya mahkumdur.cunku basbakan cumhuriyet le kavgali o sadece osmanliyi bas taci ediyor

muharrem elçi :

neden dış güvenlik sorumluları cezalandırıldı.olay ülke sınırları dışında mı oldu yani?

mustafa gunduz :

durum çok vahim

sedat yaşar :

ordukomutanımız kktc de göndere çıkan rumu daha yarıda eli deymesin diye vurup öldürüldüde kendi vatanımızda komutan oeli kırmak için emir veremedi neden acaba ey akp ye oyveren zavallılar bunlarıdamı görmüyorsunuz yoksa budamı paralel

afilus :

ne hale geldigimiz ortada neredeyse sirtlaini sivazlayacagiz ordunun ne halede oldugunu soylemeye gerek varmi hafizalarinizi biraz yoklayin balik beyinli olmalim kibrista bir rum palikaryasi bayragimizi indirmeye kaktiginda basina geleleri herhale hatirladiniz o onda kursunu yemisti o zaman adam gibi adam olan kuvvet komutanlari vardi

Adem Akyüz :

Hiç kimse inanmaz bunlara, halktan bu kadar tepki gelmeseydi kıllarını kıpırdatmazlardı.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder