İnsanlığa ne oldu? 19 Şubat 2014, 21:17

Şişli'de bir kadın sürücü karşıya geçmek isteyen bir yaşlı bir yayaya çarptı. Yaralı yaşlı adam yerde can çekişiyordu. O adam yerde kıvranırken bakın yayaya çarpan kadın sürücü o esnada ne yapıyordu?
Şişli de yaşanan bir kaza bu kadar da olmaz dedirtti.

Ali Dayar isimli yaşlı adam karşıdan karşıya geçmek isterken 34 DE 9507 plakalı otomobili ile yolda seyreden avukat Ayşegül Ç. yaşlı adama çarptı. Çarpma sonucu yaşlı adam yol kenarındaki demir korkuluklara fırladı.

Buraya kadar kaza size sıradan gelebilir.

Ancak kazanın ardından yaşananlar oldukça dikkar çekici. Zira yaşlı adam yerde can çekişirken sürücü Ayşegül Ç. hiç de oralı değildi.

Yaşlı adamın bu durumuna karşın kadın sürücünün umursamaz tavırları oldukça tepki çekti.

Cep telefonuyla meşgul olan sürücü Ayşegül Ç. görüntü alan gazetecilerin sorularını da yanıtsız bıraktı.

Yaralı adam daha sonra ambulans ile Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Otomobilin çarptığı adamın belinde, kalçasında ve kafasında kırıklar oluştuğu öğrenildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

sydneyden turan :

ey muslumanlar iyi dinleyin burda bir kopek veya kedi olunce polis rapor tutar vede surucuyu sorgular bunlar hiristiyan bizim musluman kardeslerimizin dikkatine.

haydar :

akape türkiyede herseyi bitirdigi gibi insanligi kökünden kazimis,yoksa bu akape satanistmi,bunlara güven olunmaz...dikkat türkiyede uyanik kalanlar..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar